Itálie

Konstruktér: Ferrari

Název:
Ferrari
Země původu:
Itálie
Sídlo:
Maranello, Italy
Poslední úprava:
15.2.2011 21:41

Úvod

Italská stáj Ferrari patří k nejúspěšnějším týmům celé historie Formule 1. Ferrari působí v „královně motorismu“ od jejího samotného počátku a za tuto dobu získalo 16 titulů v Poháru konstruktérů, o jedno prvenství méně má stáj v Poháru jezdců. Jednoznačně nejlepší léta zažil tým z Maranella v éře Michaela Schumachera, který s týmem získal celkem pět mistrovských zářezů. V současné době je prezidentem týmu, jež se vyznačuje černým koněm na žlutém pozadí, Luca di Montezemolo, bývalý šéf stáje, Jean Todt je v současné době prezidentem FIA.

Informace

2007: Nová éra Ferrari začala mistrovským titulem

Sedminásobný šampión a legenda Formule 1 Michael Schumacher italský tým z Maranella opustil, jeho místo v týmu převzal finský pilot Kimi Räikkönen, jež v předchozích letech u konkurenčního McLarenu nedokázal naplňovat svůj jezdecký potenciál. Čekalo se také, jak velký bude rozdíl mezi Finem a jeho stájovým kolegou Felipe Massou, protože ten ve Ferrari již jednu sezónu jezdil a mohl se učit od tak zkušeného matadora, jakým byl právě Michael Schumacher. V průběhu předsezónních testů se Ferrari jevilo jako velmi silný a konkurenceschopný tým, což prakticky potvrdilo již v prvním závodě onoho ročníku.

Po roční odmlce sezóna opět startovala v australském Melbourne, kde si Kimi Räikkönen dojel v kvalifikaci pro pole position. To Felipe Massa takové štěstí neměl, v průběhu kvalifikačních jízd totiž musel svůj monopost odstavit a do závodu tak odstartoval až ze samotného chvostu startovního pole. Fin dokázal hned ve svém prvním závodě pro italský tým získat triumf, kolega Massa se po stíhací jízdě nakonec umístil šestý. V dalším závodě v Malajsii byl na koni zase McLaren, jež si dojel pro double. Až třetí místo obsadil Räikkönen, Massa skončil pátý.

Závod v Bahrajnu už byl ale jinou písničkou, tentokráte se poprvé v sezóně ukázal Felipe Massa, který si se svým rudým monopostem dojel pro vítězství, Kimi Räikkönen skončil třetí. Ferrari se po tomto závodě propadlo v poháru konstruktérů za McLaren. Několik měsíců mělo Ferrari oproti ostatním týmům nevýhodu, nemohlo totiž vyvíjet nové prvky pro svůj monopost. Aerodynamický tunel byl totiž několik týdnů poškozen a nebylo možné s ním pracovat. Díky tomu získal McLaren lehkou výhodu, které také využil a vybudoval si na italský tým určitý náskok. Zlom přišel až ve Francii, kde Ferrari opět dominovalo - první dojel Räikkönen, v závěsu za ním kolega Massa. Podobný scénář se opakoval i ve Velké Británii. I sem přijelo Ferrari velmi rychlé, Fin Räikkönen si připsal další vítězství, Felipe Massa ovšem skončil až pátý.

Byl to právě Räikkönen, jež po celou sezónu podával pravidelně kvalitnější výkony, než-li stájový kolega Felipe Massa, takže se začalo spekulovat, zda finský pilot nedostává od Ferrari větší důvěru. Následovala nezapomenutelná a chaotická Velká cena Evropy v Německu. Räikkönen získal pole position, Massa startoval třetí. Závod byl ale náhle zdramatizován, když na okruh začalo hustě pršet. Felipe Massa si dojel pro pneumatiky do mokra, zatímco Räikkönen při nájezdu do pit lane dostal smyk a na suchých gumách musel "trpět" ještě jedno celé kolo. Několik vozů uvízlo v kačírku za cílovou rovinkou, proto byl také závod po několika desítkách minut červenými vlajkami zastaven. Fin Räikkönen musel v jeho dalším průběhu odstoupit, Felipe Massa si po v závěru velmi napínavém souboji dojel pro druhou příčku.

V Turecku zaznamenalo Ferrari double, ovšem při domácí Velké ceně Itálie naopak nestačilo na McLaren, jež na Monze dominoval a obdobně si dojel pro double. V podobném duchu se nesl i závěr velmi vyrovnané sezóny, žádný z týmů vyloženě nedominoval. Ferrari si prakticky zajistilo vítězství v poháru konstruktérů, když FIA potrestala konkurenční McLaren za zneužívaní technických údajů právě italského týmu. McLaren byl ze šampionátu vyloučen a byla mu udělena pokuta 100 milionů amerických dolarů. V dalším závodě v Belgii získalo Ferrari double a zajistilo si tak vítězství v poháru konstruktérů. Nekompromisně se blížil závěr sezóny, ve kterém o titul bojoval Fin Räikkönen s konkurenty z McLarenu - Lewisem Hamiltonem a Fernandem Alonsem. Jenže rozvířené vody v řadách McLarenu ani jednomu pilotovi stříbrných šípů v závěru napínavého ročníku nepomohly, Räikkönen vyhrál závěrečné Velké ceny v Číně i Brazílii a zaslouženě se tak mohl radovat ze svého prvního mistrovského titulu v první sezóně pro italský tým. Stájový kolega Felipe Massa v konečném součtu obsadil čtvrtou příčku. Jak již bylo předznamenáno, tým se mohl radovat i ze zisku poháru konstruktérů

2008: Massa o titul přišel v poslední zatáčce

Italský tým získal v prvním závodě tohoto ročníku jediný bod a byl to jeden z nejhorších vstupů do sezóny. Štěstí ale Ferrari neopustilo úplně. Hned v další Velké ceně v Malajsii dokázal Fin Räikkönen zvítězit, Massa po vlastní chybě závod nedokončil (nutno dodat, že ze závodu odstoupil z první příčky). V dalším závodě v Bahrajnu šlo u Ferrari již vše podle představ, oběma vozům se dařilo již v kvalifikaci, ovšem v závěrečné pasáži všechny překvapil Polák Robert Kubica, který skvělým časem získal první pole position v kariéře. Těsně po startu se před něj ovšem dostal právě Massa, později se dopředu propracoval i jeho finský kolega a bylo z toho první double v sezóně 2008.

Doublu se tým dočkal i ve Španělsku, přičemž si oba závodníci jen prohodili pořadí, první dojel Räikkönen, hned za ním Felipe Massa. Právě Brazilec neprožíval vůbec špatné období, vyhrál totiž i v dalším závodě v Turecku (kde mj. dominoval již potřetí za sebou), takže z posledních třech závodů získal z možných 30 bodů celkem 28. V dalším závodě v Monaku zaznamenal Massa třetí místo, ale dařilo se mu i v dalších fázích skvěle rozjeté sezóny. Jenže několikrát se právě Brazilec dostal zásluhou svého týmu do maléru, který jej stál hned několik bodů.

Vše začalo již v Maďarsku, kde Brazilec tři kola před koncem závodu odstoupil pro poruchu motoru. Smůla ale pokračovala i ve Valencii, tam nejprve Kimi Räikkönen při své zastávce v boxech odjel s palivovým zařízením ve voze, o několik kol později se však do problémů dostal i Massa, který se při výjezdu z boxů dostal do křížku s Adrianem Sutilem, jež pit lane taky opouštěl. Massa penalizován nebyl, týmu ale byla udělena pokuta ve výši 10 tisíc Eur. Vše bylo završeno Velkou cenou Singapuru, kde Felipe Massa odjel z boxů s palivovým zařízením, podobně jako ve Valencii jeho kolega Räikkönen. Ani po tomto období ale nebyl Massa ze hry o titul, o tom se totiž rozhodovalo až v samotném závěru celého závodu, konkrétně v brazilské Velké ceně.

Karty byly před závodem v Brazílii rozdány jasně. Pokud by Felipe Massa vyhrál, mohl by Hamilton dojet nejlépe šestý, aby se brazilský pilot mohl radovat z titulu. Závod to byl velmi dramatický, celou dobu se na špici držel právě Massa. Jeden z nejdramatičtějších okamžiků v celé historii Formule 1 přišel až v samotném závěru. Na trať začalo pršet, většina závodníků se odebrala do boxů, zatímco někteří z nich zase zůstali na závodní dráze. Felipe Massa závod s přehledem vyhrál, zatímco Lewis Hamilton se pohyboval na hranici první pětky. V samotném závěru závodu jej předjel Sebastian Vettel a vypadalo to, že Hamilton o titul opět přijde.

Nicméně v poslední zatáčce posledního okruhu brazilské Velké ceny se Brit dostal před Tima Glocka, jež zůstal na suchých pneumatikách a tak se po trati pohyboval velmi pomalu. V chaosu a dešti bylo toto předjetí tak nenápadné, že fanoušci na trati i u televizních obrazovek se domnívali, že mistrem světa je Felipe Massa. I v boxech italského týmu se začalo slavit, nicméně studená sprcha přišla o několik sekund později. Hamilton se v závěru protlačil na páté místo a titul tak patřil jemu. Titul v konstruktérech vyhrálo s přehledem Ferrari, Massa boj o titul prohrál v samotném závěru, nakonec skončil o bod druhý,

2009: Sezóna plná trápení

Protože se Ferrari velkou část ročníku 2008 soustředilo na vývoj aktuálního vozu (protože Felipe Massa byl až do závěrečného závodu ve hře o mistrovský titul), na vývoj nového monopostu nezbylo dostatek času. Projevilo se to již v prvních předsezónních testech, ovšem mizérie italského hřebce pokračovala i nadále, do sezóny vstoupil tým naprosto tragicky, v prvních třech závodech ročníku nezískal ani jeden z pilotů mistrovský bod(!), tudíž to s týmem vypadalo opravdu bledě, zatímco Brawn si společně s Red Bullem užíval působení na čele obou šampionátů.

Až ve čtvrtém závodě sezóny poprvé dokázal bodovat Fin Kimi Räikkönen, který s Ferrari zaznamenal vůbec nejhorší start do nového ročníku v celé historii tohoto týmu. V průběhu ročníku se forma týmu zlepšila, především díky finskému závodníkovi, který se na stupně vítězů dostal celkem pětkrát. Vyhrát se mu podařilo pouze jednou, při Velké ceně Belgie, kdy byl ovšem po celou dobu závodu atakován Giancarlem Fisichellou ve voze Force India. Vzestup zaznamenal i kolega Massa, po katastrofálním vstupu do sezóny se zlepšoval, vše vyvrcholilo třetí příčkou v Německu.

Jenže o závodní víkend později se stalo něco velmi nepříjemného. V kvalifikační jízdě na Velkou cenu Maďarska Massu trefila pružina z vozu Rubense Barrichella, který tím samým místem jen několik sekund předtím projížděl a tuto součástku cestou ztratil. Záznam rozhodně nevypadal vůbec dobře, Massa byl okamžitě převezen do nemocnice, Velké ceny se pochopitelně nezúčastnil. Utrpěl otřes mozku a nepříjemně si poranil hlavu, tudíž bylo jasné, že do konce ročníku se na závodní dráze již neobjeví.

Jako jedna z možných variant zastoupení Massy se jevil i návrat Michaela Schumachera, který by tak v kokpitu Formule 1 působil poprvé od roku 2006. Jenže z tohoto plánu nakonec sešlo, Schumacher ke startu nedostal povolení, protože začátkem téhož roku havaroval na motocyklu a nepříjemně si poranil krk. Brazilce nejprve nahradil Luca Badoer, později byl vystřídán Giancarlem Fisichellou, nicméně ani jeden s rudým monopostem body nezískal. Stáj Ferrari se v šampionátu konstruktérů nakonec musela spokojit se čtvrtým místem, tým ztratil jen jediný bod na konkurenční McLaren.

2010: Šťastnou tečku překazil ruský nováček

Z italské stáje odešel Fin Kimi Räikkönen, jež jako poslední s rudým monopostem vybojoval mistrovský titul v Poháru jezdců. Nahradil jej ovšem neméně kvalitní pilot - dvojnásobný šampión Fernando Alonso, který do týmu přišel po dvouletém působení v Renaultu. Zde se mu nedařilo předvádět výkony, které si představoval po návratu do francouzské stáje z McLarenu, tudíž dostal příležitost právě v týmu z Maranella. Druhou závodní sedačku opět obsadil brazilský závodník Felipe Massa.

Již v Bahrajnu Ferrari ukázalo, že vůz tohoto týmu bude letos velmi konkurenceschopný, tým totiž získal double. První skončil Fernando Alonso, hned za ním dojel Felipe Massa. Jenže v tomto duchu se rozhodně nenesla celá sezóna, zejména Brazilec Massa se v průběhu celého ročníku trápil, ale ani Fernando Alonso nezajížděl pravidelně nejlepší výsledky.

Až závěr ročníku byl pro Fernanda Alonsa neuvěřitelně vydařený. Za kontroverzních podmínek získalo Ferrari při německé Velké ceně double, vyhrál právě Alonso. O závod později dojel v Maďarsku druhý, stájový kolega Massa čtvrtý. Ačkoli Španěl v Belgii havaroval, o závod později na Monze už se vrátil v plné síle a zaznamenal další vítězství. Stejný výsledek zopakoval i v Singapuru, ale ani v Japonsku nebyl jeho výkon nejhorší, dojel třetí za oběma vozy Red Bull. V Koreji byl po odstoupení obou Red Bullů opět vítězem, naopak v Brazílii dojel třetí, opět za mistrovským Red Bullem.

Na závěrečnou Grand Prix Abú Dhabi mířil jako lídr šampionátu, měl k mistrovskému titulu ze všech jezdců nejblíže, ale něco se pokazilo. Špatná strategie v boxech rozhodla o tom, že Alonso se hned na začátku zasekl za Vitaly Petrovem v Renaultu a během celého závodu nebyl schopen se před něj dostat. Když se před oba vklínil i Nico Rosberg, naděje španělského závodníka na třetí mistrovský titul v kariéře byla pryč. Fernando Alonso skončil v šampionátu druhý, Felipe Massa s více než stobodovou ztrátou na stájového kolegu až šestý.  

Výsledky a tabulková data

Sezóna Pořadí Body celkem
1950 2. 21
1951 1. 77
1952 1. 100
1953 1. 123
1954 1. 77.5
1955 2. 33.9
1956 1. 76.5
1957 2. 48
1958 1. 87
1959 2. 65
1960 3. 43
1961 1. 99
1962 4. 30
1963 5. 27
1964 2. 64
1965 4. 32
1966 3. 42
1967 4. 23
1968 4. 37
1969 5. 7
1970 1. 76
1971 2. 44
1972 4. 47
1973 5. 14
1974 1. 90
1975 1. 89
1976 1. 99
1977 1. 114
1978 3. 65
1979 1. 98
1980 10. 8
1981 5. 34
1982 1. 74
1983 1. 89
1984 2. 57
1985 2. 82
1986 4. 37
1987 4. 53
1988 2. 65
1989 3. 59
1990 2. 108
1991 3. 55
1992 4. 21
1993 4. 28
1994 3. 71
1995 3. 73
1996 2. 70
1997 5. 23
1998 2. 133
1999 1. 128
2000 1. 170
2001 1. 179
2002 1. 221
2003 1. 158
2004 1. 262
2005 3. 100
2006 2. 201
2007 1. 204
2008 1. 172
2009 4. 70
2010 3. 396
2011 3. 375
2012 2. 400
2013 3. 354
2014 4. 216
2015 2. 428
2016 3. 403
2017 2. 522
2018 2. 571
2019 2. 54
Název   Okruh Umístění Body
Velká cena Monaka 1950 Monako Circuit de Monaco 2., 4., RET 9
Velká cena Švýcarska 1950 Švýcarsko Bremgarten RET, RET, RET 0
Velká cena Belgie 1950 Belgie Spa-Francorchamps 5., 6. 2
Velká cena Francie 1950 Francie Reims 3. 4
Velká cena Itálie 1950 Itálie Monza 2., 7., RET, RET 6
Velká cena Švýcarska 1951 Švýcarsko Bremgarten 11., 2., 6., RET, RET 6
Velká cena Belgie 1951 Belgie Spa-Francorchamps 2., 3., RET 10
Velká cena Francie 1951 Francie Reims 2., 3., 4., RET, RET 13
Velká cena Velké Británie 1951 Velká Británie Silverstone 1., 3., 9., RET 12
Velká cena Německa 1951 Německo Nürburgring 1., 3., 4., 5., 6. 17
Velká cena Itálie 1951 Itálie Monza 1., 2., 4., 5., RET, RET 19
Velká cena Španělska 1951 Španělsko Circuit de Catalunya 2., 4., RET, RET 9
Velká cena Švýcarska 1952 Švýcarsko Bremgarten 1., 2., 7., RET, RET, RET 15
Velká cena Indianapolis 500 1952 RET 0
Velká cena Belgie 1952 Belgie Spa-Francorchamps 1., 2., 7., RET, RET 15
Velká cena Francie 1952 Francie Rouen 1., 11., 12., 2., 3., RET, RET 19
Velká cena Velké Británie 1952 Velká Británie Silverstone 1., 10., 13., 2., 6., 8., RET 15
Velká cena Německa 1952 Německo Nürburgring 1., 2., 3., 4., 6., RET, RET 22
Velká cena Nizozemska 1952 Nizozemsko Zandvoort 1., 2., 3., RET 19
Velká cena Itálie 1952 Itálie Monza 1., 10., 3., 4., 6., 7., DNQ, DNQ, DNQ, RET 15.5
Velká cena Argentiny 1953 Argentina Buenos Aires 1., 2., 4., RET 18
Velká cena Nizozemska 1953 Nizozemsko Zandvoort 1., 2., 4., 7., RET 18
Velká cena Belgie 1953 Belgie Spa-Francorchamps 1., 2., 6., 8., RET 14
Velká cena Francie 1953 Francie Reims 1., 4., 5., 6., 8. 13.5
Velká cena Velké Británie 1953 Velká Británie Silverstone 1., 10., 3., 5., RET 14.5
Velká cena Německa 1953 Německo Nürburgring 1., 10., 3., 7., 8., RET, RET 13
Velká cena Švýcarska 1953 Švýcarsko Bremgarten 1., 2., 3., 6., 8., RET, RET, RET 19
Velká cena Itálie 1953 Itálie Monza 16., 2., 3., 4., 8., RET, RET 13
Velká cena Argentiny 1954 Argentina Buenos Aires 2., 3., 4., 9., DSQ, RET 14
Velká cena Belgie 1954 Belgie Spa-Francorchamps 2., RET, RET, RET, SHR 7.5
Velká cena Francie 1954 Francie Reims 3., RET, RET, RET, RET 4
Velká cena Velké Británie 1954 Velká Británie Silverstone 1., 2., 5., RET, RET, RET 16
Velká cena Německa 1954 Německo Nürburgring 3., 6., 8., 9., SHR, SHR 10
Velká cena Švýcarska 1954 Švýcarsko Bremgarten 2., 7., 8., RET, RET 6
Velká cena Itálie 1954 Itálie Monza 2., 5., RET, RET, RET, SHR 12
Velká cena Španělska 1954 Španělsko Circuit de Catalunya 1., RET, RET, RET 8
Velká cena Argentiny 1955 Argentina Buenos Aires SHR, SHR, SHR, SHR 9.9
Velká cena Monaka 1955 Monako Circuit de Monaco 1., 4., 8., RET 11
Velká cena Belgie 1955 Belgie Spa-Francorchamps 3., 4., 6. 7
Velká cena Nizozemska 1955 Nizozemsko Zandvoort 11., 5., 7., RET 2
Velká cena Velké Británie 1955 Velká Británie Aintree 6., RET, RET 0
Velká cena Itálie 1955 Itálie Monza 10., 3., 6., 8., DNS, DNS 4
Velká cena Argentiny 1956 Argentina Buenos Aires 5., RET, RET, RET, SHR 10
Velká cena Monaka 1956 Monako Circuit de Monaco 4., DNQ, RET, SHR, SHR 8.5
Velká cena Belgie 1956 Belgie Spa-Francorchamps 1., 2., 6., RET, RET 14
Velká cena Francie 1956 Francie Reims 1., 2., 4., RET, RET 18
Velká cena Velké Británie 1956 Velká Británie Silverstone 1., 10., SHR, SHR 14
Velká cena Německa 1956 Německo Nürburgring 1., RET, RET, RET, RET, RET 9
Velká cena Itálie 1956 Itálie Monza 8., RET, RET, RET, SHR 3
Velká cena Argentiny 1957 Argentina Buenos Aires 6., 9., RET, RET, RET, RET, SHR, SHR 2
Velká cena Monaka 1957 Monako Circuit de Monaco 5., RET, RET, RET 2
Velká cena Francie 1957 Francie Rouen 2., 3., 4., RET 14
Velká cena Velké Británie 1957 Velká Británie Aintree 2., 3., 4., RET 13
Velká cena Německa 1957 Německo Nürburgring 2., 3., 4. 13
Velká cena Pescara 1957 Itálie Pescara RET 0
Velká cena Itálie 1957 Itálie Monza 12., 3., 6., 8. 4
Velká cena Argentiny 1958 Argentina Buenos Aires 2., 3., RET 10
Velká cena Monaka 1958 Monako Circuit de Monaco 2., 3., RET, RET 10
Velká cena Nizozemska 1958 Nizozemsko Zandvoort 5., 7., RET 2
Velká cena Belgie 1958 Belgie Spa-Francorchamps 2., 6., RET, RET 6
Velká cena Francie 1958 Francie Reims 1., 3., 5., RET 14
Velká cena Velké Británie 1958 Velká Británie Silverstone 1., 2., RET 14
Velká cena Německa 1958 Německo Nürburgring 4., 9., RET, RET 3
Velká cena Portugalska 1958 Portugalsko Porto 2., 5. 8
Velká cena Itálie 1958 Itálie Monza 2., 3., RET, RET 10
Velká cena Maroka 1958 Maroko Casablanca 2., 3., RET 10
Velká cena Monaka 1959 Monako Circuit de Monaco 2., 4., RET, RET 9
Velká cena Nizozemska 1959 Nizozemsko Zandvoort 5., 6., 9., RET 2
Velká cena Francie 1959 Francie Reims 1., 2., 4., RET, RET 17
Velká cena Německa 1959 Německo Avus 1., 2., 3., RET 18
Velká cena Portugalska 1959 Portugalsko Monsanto 3., 9., RET 4
Velká cena Itálie 1959 Itálie Monza 2., 4., 5., 6., RET 11
Velká cena Spojených států 1959 Spojené státy Sebring 3., 6., RET, RET 4
Velká cena Argentiny 1960 Argentina Buenos Aires 10., 2., 5., 8. 8
Velká cena Monaka 1960 Monako Circuit de Monaco 3., 6., 8., DNQ 5
Velká cena Nizozemska 1960 Nizozemsko Zandvoort 5., 6., RET 3
Velká cena Belgie 1960 Belgie Spa-Francorchamps 4., RET, RET 3
Velká cena Francie 1960 Francie Reims 11., 12., RET 0
Velká cena Velké Británie 1960 Velká Británie Silverstone 6., 7. 1
Velká cena Portugalska 1960 Portugalsko Porto 4., RET 3
Velká cena Itálie 1960 Itálie Monza 1., 2., 3., 5. 20
Velká cena Monaka 1961 Monako Circuit de Monaco 2., 3., 4. 13
Velká cena Nizozemska 1961 Nizozemsko Zandvoort 1., 2., 5. 17
Velká cena Belgie 1961 Belgie Spa-Francorchamps 1., 2., 3., 4. 22
Velká cena Francie 1961 Francie Reims 1., 15., 9., RET 9
Velká cena Velké Británie 1961 Velká Británie Aintree 1., 2., 3., RET 19
Velká cena Německa 1961 Německo Nürburgring 2., 3., 8., RET 10
Velká cena Itálie 1961 Itálie Monza 1., RET, RET, RET, RET 9
Velká cena Nizozemska 1962 Nizozemsko Zandvoort 3., 4., RET 7
Velká cena Monaka 1962 Monako Circuit de Monaco 2., 3., 7. 10
Velká cena Belgie 1962 Belgie Spa-Francorchamps 3., 4., RET, RET 7
Velká cena Velké Británie 1962 Velká Británie Aintree RET 0
Velká cena Německa 1962 Německo Nürburgring 10., 6., RET, RET 1
Velká cena Itálie 1962 Itálie Monza 11., 14., 4., 5., 8. 5
Velká cena Monaka 1963 Monako Circuit de Monaco 4., RET 3
Velká cena Belgie 1963 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Nizozemska 1963 Nizozemsko Zandvoort 3., 6. 5
Velká cena Francie 1963 Francie Reims RET 0
Velká cena Velké Británie 1963 Velká Británie Silverstone 2. 6
Velká cena Německa 1963 Německo Nürburgring 1., RET 9
Velká cena Itálie 1963 Itálie Monza RET, RET 0
Velká cena Spojených států 1963 Spojené státy Watkins Glen 5., 9. 2
Velká cena Mexika 1963 Mexiko Mexico City DSQ, RET 0
Velká cena Jižní Afriky 1963 Jihoafrická republika East London 5., RET 2
Velká cena Monaka 1964 Monako Circuit de Monaco 10., RET 0
Velká cena Nizozemska 1964 Nizozemsko Zandvoort 2., RET 6
Velká cena Belgie 1964 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Francie 1964 Francie Rouen 9., RET 0
Velká cena Velké Británie 1964 Velká Británie Brands Hatch 3., 5. 6
Velká cena Německa 1964 Německo Nürburgring 1., 3. 13
Velká cena Rakouska 1964 Rakousko Zeltweg 1., RET 9
Velká cena Itálie 1964 Itálie Monza 1., 3., 9. 13
Velká cena Spojených států 1964 Spojené státy Watkins Glen 2., RET 6
Velká cena Mexika 1964 Mexiko Mexico City 2., 3., 6. 11
Velká cena Jižní Afriky 1965 Jihoafrická republika East London 15., 2. 6
Velká cena Monaka 1965 Monako Circuit de Monaco 2., 4. 9
Velká cena Belgie 1965 Belgie Spa-Francorchamps 9., RET 0
Velká cena Francie 1965 Francie Clermont-Ferrand 3., 8. 4
Velká cena Velké Británie 1965 Velká Británie Silverstone 3., RET 4
Velká cena Nizozemska 1965 Nizozemsko Zandvoort 7., 9. 0
Velká cena Německa 1965 Německo Nürburgring 6., RET 1
Velká cena Itálie 1965 Itálie Monza 12., 4., RET 3
Velká cena Spojených států 1965 Spojené státy Watkins Glen 4., 5., 9. 5
Velká cena Mexika 1965 Mexiko Mexico City 7., 8. 0
Velká cena Monaka 1966 Monako Circuit de Monaco 2., RET 6
Velká cena Belgie 1966 Belgie Spa-Francorchamps 1., 3. 13
Velká cena Francie 1966 Francie Reims 2., NC 6
Velká cena Nizozemska 1966 Nizozemsko Zandvoort 6., RET 1
Velká cena Německa 1966 Německo Nürburgring 6., RET, RET 1
Velká cena Itálie 1966 Itálie Monza 1., 2., NC, RET 15
Velká cena Spojených států 1966 Spojené státy Watkins Glen RET 0
Velká cena Monaka 1967 Monako Circuit de Monaco 3., RET 4
Velká cena Nizozemska 1967 Nizozemsko Zandvoort 4., 5., 6. 6
Velká cena Belgie 1967 Belgie Spa-Francorchamps 3., NC, RET 4
Velká cena Francie 1967 Francie Le Mans RET 0
Velká cena Velké Británie 1967 Velká Británie Silverstone 3. 4
Velká cena Německa 1967 Německo Nürburgring 3. 4
Velká cena Kanady 1967 Kanada Mosport 6. 1
Velká cena Itálie 1967 Itálie Monza 7. 0
Velká cena Spojených států 1967 Spojené státy Watkins Glen RET 0
Velká cena Mexika 1967 Mexiko Mexico City 8., 9. 0
Velká cena Jižní Afriky 1968 Jihoafrická republika Kyalami 4., RET, RET 3
Velká cena Španělska 1968 Španělsko Járama RET, RET 0
Velká cena Belgie 1968 Belgie Spa-Francorchamps 3., RET 4
Velká cena Nizozemska 1968 Nizozemsko Zandvoort 4., 6. 4
Velká cena Francie 1968 Francie Rouen 1., 10. 9
Velká cena Velké Británie 1968 Velká Británie Brands Hatch 2., 3. 10
Velká cena Německa 1968 Německo Nürburgring 4., RET 3
Velká cena Itálie 1968 Itálie Monza 3., RET, RET 4
Velká cena Kanady 1968 Kanada Mont-Tremblant RET 0
Velká cena Spojených států 1968 Spojené státy Watkins Glen RET, RET 0
Velká cena Mexika 1968 Mexiko Mexico City RET, RET 0
Velká cena Jižní Afriky 1969 Jihoafrická republika Kyalami RET 0
Velká cena Španělska 1969 Španělsko Montjuich RET 0
Velká cena Monaka 1969 Monako Circuit de Monaco RET 0
Velká cena Nizozemska 1969 Nizozemsko Zandvoort 3. 4
Velká cena Francie 1969 Francie Clermont-Ferrand RET 0
Velká cena Velké Británie 1969 Velká Británie Silverstone RET, RET 0
Velká cena Itálie 1969 Itálie Monza 6. 1
Velká cena Kanady 1969 Kanada Mosport RET 0
Velká cena Spojených států 1969 Spojené státy Watkins Glen 5. 2
Velká cena Mexika 1969 Mexiko Mexico City 7. 0
Velká cena Jižní Afriky 1970 Jihoafrická republika Kyalami RET 0
Velká cena Španělska 1970 Španělsko Járama RET 0
Velká cena Monaka 1970 Monako Circuit de Monaco RET 0
Velká cena Belgie 1970 Belgie Spa-Francorchamps 4., 8. 3
Velká cena Nizozemska 1970 Nizozemsko Zandvoort 3., 4. 7
Velká cena Francie 1970 Francie Clermont-Ferrand 14., RET 0
Velká cena Velké Británie 1970 Velká Británie Brands Hatch 4., RET 3
Velká cena Německa 1970 Německo Hockenheim 2., RET 6
Velká cena Rakouska 1970 Rakousko Zeltweg 1., 2., 7. 15
Velká cena Itálie 1970 Itálie Monza 1., RET, RET 9
Velká cena Kanady 1970 Kanada Mont-Tremblant 1., 2. 15
Velká cena Spojených států 1970 Spojené státy Watkins Glen 13., 4. 3
Velká cena Mexika 1970 Mexiko Mexico City 1., 2. 15
Velká cena Jižní Afriky 1971 Jihoafrická republika Kyalami 1., 3., 8. 13
Velká cena Španělska 1971 Španělsko Montjuich 2., RET, RET 6
Velká cena Monaka 1971 Monako Circuit de Monaco 3., DNQ, RET 4
Velká cena Nizozemska 1971 Nizozemsko Zandvoort 1., 3., RET 13
Velká cena Francie 1971 Francie Paul Ricard RET, RET 0
Velká cena Velké Británie 1971 Velká Británie Silverstone RET, RET 0
Velká cena Německa 1971 Německo Nürburgring 3., 4., RET 7
Velká cena Rakouska 1971 Rakousko Zeltweg RET, RET 0
Velká cena Itálie 1971 Itálie Monza RET, RET 0
Velká cena Kanady 1971 Kanada Mosport 13., 8., RET 0
Velká cena Spojených států 1971 Spojené státy Watkins Glen 6., NC 1
Velká cena Argentiny 1972 Argentina Buenos Aires 3., 4., RET 7
Velká cena Jižní Afriky 1972 Jihoafrická republika Kyalami 12., 4., 8. 3
Velká cena Španělska 1972 Španělsko Járama 2., 3., RET 10
Velká cena Monaka 1972 Monako Circuit de Monaco 2., RET 6
Velká cena Belgie 1972 Belgie Nivelles RET, RET 0
Velká cena Francie 1972 Francie Clermont-Ferrand 11., 13. 0
Velká cena Velké Británie 1972 Velká Británie Brands Hatch 6., RET 1
Velká cena Německa 1972 Německo Nürburgring 1., 12., 2. 15
Velká cena Rakouska 1972 Rakousko Zeltweg RET, RET 0
Velká cena Itálie 1972 Itálie Monza 7., RET, RET 0
Velká cena Kanady 1972 Kanada Mosport 12., 5. 2
Velká cena Spojených států 1972 Spojené státy Watkins Glen 5., 6., 8. 3
Velká cena Argentiny 1973 Argentina Buenos Aires 4., 9. 3
Velká cena Brazílie 1973 Brazílie Interlagos 4., 5. 5
Velká cena Jižní Afriky 1973 Jihoafrická republika Kyalami 4., RET 3
Velká cena Španělska 1973 Španělsko Montjuich 12. 0
Velká cena Belgie 1973 Belgie Zolder RET 0
Velká cena Monaka 1973 Monako Circuit de Monaco RET, RET 0
Velká cena Švédska 1973 Švédsko Anderstorp 6. 1
Velká cena Francie 1973 Francie Paul Ricard 5., 7. 2
Velká cena Velké Británie 1973 Velká Británie Silverstone 8. 0
Velká cena Rakouska 1973 Rakousko Zeltweg 7. 0
Velká cena Itálie 1973 Itálie Monza 8., RET 0
Velká cena Kanady 1973 Kanada Mosport 15. 0
Velká cena Spojených států 1973 Spojené státy Watkins Glen 16. 0
Velká cena Argentiny 1974 Argentina Buenos Aires 2., 3. 10
Velká cena Brazílie 1974 Brazílie Interlagos 2., RET 6
Velká cena Jižní Afriky 1974 Jihoafrická republika Kyalami 16., RET 0
Velká cena Španělska 1974 Španělsko Járama 1., 2. 15
Velká cena Belgie 1974 Belgie Nivelles 2., 4. 9
Velká cena Monaka 1974 Monako Circuit de Monaco 4., RET 3
Velká cena Švédska 1974 Švédsko Anderstorp RET, RET 0
Velká cena Nizozemska 1974 Nizozemsko Zandvoort 1., 2. 15
Velká cena Švýcarska 1974 Francie Dijon 2., 3. 10
Velká cena Velké Británie 1974 Velká Británie Brands Hatch 4., 5. 5
Velká cena Německa 1974 Německo Nürburgring 1., RET 9
Velká cena Rakouska 1974 Rakousko Zeltweg 5., RET 2
Velká cena Itálie 1974 Itálie Monza RET, RET 0
Velká cena Kanady 1974 Kanada Mosport 2., RET 6
Velká cena Spojených států 1974 Spojené státy Watkins Glen 11., RET 0
Velká cena Argentiny 1975 Argentina Buenos Aires 4., 6. 4
Velká cena Brazílie 1975 Brazílie Interlagos 4., 5. 5
Velká cena Jižní Afriky 1975 Jihoafrická republika Kyalami 16., 5. 2
Velká cena Španělska 1975 Španělsko Montjuich NC, RET 0
Velká cena Monaka 1975 Monako Circuit de Monaco 1., RET 9
Velká cena Belgie 1975 Belgie Zolder 1., 5. 11
Velká cena Švédska 1975 Švédsko Anderstorp 1., 3. 13
Velká cena Nizozemska 1975 Nizozemsko Zandvoort 2., 3. 10
Velká cena Francie 1975 Francie Paul Ricard 1., RET 9
Velká cena Velké Británie 1975 Velká Británie Silverstone 13., 8. 0
Velká cena Německa 1975 Německo Nürburgring 3., RET 4
Velká cena Rakouska 1975 Rakousko Zeltweg 6., 7. 0.5
Velká cena Itálie 1975 Itálie Monza 1., 3. 13
Velká cena Spojených států 1975 Spojené státy Watkins Glen 1., WD 9
Velká cena Brazílie 1976 Brazílie Interlagos 1., 7. 9
Velká cena Jižní Afriky 1976 Jihoafrická republika Kyalami 1., RET 9
Velká cena USA-Západ 1976 Spojené státy Long Beach 1., 2. 15
Velká cena Španělska 1976 Španělsko Járama 11., 2. 6
Velká cena Belgie 1976 Belgie Zolder 1., 2. 15
Velká cena Monaka 1976 Monako Circuit de Monaco 1., 14. 9
Velká cena Švédska 1976 Švédsko Anderstorp 3., 6. 5
Velká cena Francie 1976 Francie Paul Ricard RET, RET 0
Velká cena Velké Británie 1976 Velká Británie Brands Hatch 1., RET 9
Velká cena Německa 1976 Německo Nürburgring 9., RET 0
Velká cena Nizozemska 1976 Nizozemsko Zandvoort 2. 6
Velká cena Itálie 1976 Itálie Monza 2., 4., 9. 9
Velká cena Kanady 1976 Kanada Mosport 6., 8. 1
Velká cena USA-Východ 1976 Spojené státy Watkins Glen 3., 7. 4
Velká cena Japonska 1976 Japonsko Fuji 5., WD 2
Velká cena Argentiny 1977 Argentina Buenos Aires 3., RET 4
Velká cena Brazílie 1977 Brazílie Interlagos 1., 3. 13
Velká cena Jižní Afriky 1977 Jihoafrická republika Kyalami 1., 8. 9
Velká cena USA-Západ 1977 Spojené státy Long Beach 2., RET 6
Velká cena Španělska 1977 Španělsko Járama 2., DNS 6
Velká cena Monaka 1977 Monako Circuit de Monaco 2., 3. 10
Velká cena Belgie 1977 Belgie Zolder 2., RET 6
Velká cena Švédska 1977 Švédsko Anderstorp 3., RET 4
Velká cena Švýcarska 1977 Francie Dijon 5., 6. 3
Velká cena Velké Británie 1977 Velká Británie Silverstone 15., 2. 6
Velká cena Německa 1977 Německo Hockenheim 1., 4. 12
Velká cena Rakouska 1977 Rakousko Zeltweg 2., 4. 9
Velká cena Nizozemska 1977 Nizozemsko Zandvoort 1., 6. 10
Velká cena Itálie 1977 Itálie Monza 2., RET 6
Velká cena USA-Východ 1977 Spojené státy Watkins Glen 4., 6. 4
Velká cena Kanady 1977 Kanada Mosport 12., RET 0
Velká cena Japonska 1977 Japonsko Fuji 2., RET 6
Velká cena Argentiny 1978 Argentina Buenos Aires 7., 8. 0
Velká cena Brazílie 1978 Brazílie Jacarepaqua 1., RET 9
Velká cena Jižní Afriky 1978 Jihoafrická republika Kyalami RET, RET 0
Velká cena USA-Západ 1978 Spojené státy Long Beach 1., RET 9
Velká cena Monaka 1978 Monako Circuit de Monaco 8., RET 0
Velká cena Belgie 1978 Belgie Zolder 3., 4. 7
Velká cena Španělska 1978 Španělsko Járama 10., RET 0
Velká cena Švédska 1978 Švédsko Anderstorp 10., 9. 0
Velká cena Francie 1978 Francie Paul Ricard 12., 18. 0
Velká cena Velké Británie 1978 Velká Británie Brands Hatch 1., RET 9
Velká cena Německa 1978 Německo Hockenheim 8., RET 0
Velká cena Rakouska 1978 Rakousko Zeltweg 3., DSQ 4
Velká cena Nizozemska 1978 Nizozemsko Zandvoort 6., 7. 1
Velká cena Itálie 1978 Itálie Monza 3., 7. 4
Velká cena USA-Východ 1978 Spojené státy Watkins Glen 1., RET 9
Velká cena Kanady 1978 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 3. 13
Velká cena Argentiny 1979 Argentina Buenos Aires RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1979 Brazílie Interlagos 5., 6. 3
Velká cena Jižní Afriky 1979 Jihoafrická republika Kyalami 1., 2. 15
Velká cena USA-Západ 1979 Spojené státy Long Beach 1., 2. 15
Velká cena Španělska 1979 Španělsko Járama 4., 7. 3
Velká cena Belgie 1979 Belgie Zolder 1., 7. 9
Velká cena Monaka 1979 Monako Circuit de Monaco 1., RET 9
Velká cena Francie 1979 Francie Dijon 2., 7. 6
Velká cena Velké Británie 1979 Velká Británie Silverstone 14., 5. 2
Velká cena Německa 1979 Německo Hockenheim 4., 8. 3
Velká cena Rakouska 1979 Rakousko Zeltweg 2., 4. 9
Velká cena Nizozemska 1979 Nizozemsko Zandvoort 2., RET 6
Velká cena Itálie 1979 Itálie Monza 1., 2. 15
Velká cena Kanady 1979 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 2., 4. 9
Velká cena USA-Východ 1979 Spojené státy Watkins Glen 1., RET 9
Velká cena Argentiny 1980 Argentina Buenos Aires RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1980 Brazílie Interlagos 16., RET 0
Velká cena Jižní Afriky 1980 Jihoafrická republika Kyalami RET, RET 0
Velká cena USA-Západ 1980 Spojené státy Long Beach 5., RET 2
Velká cena Belgie 1980 Belgie Zolder 6., 8. 1
Velká cena Monaka 1980 Monako Circuit de Monaco 5., RET 2
Velká cena Francie 1980 Francie Paul Ricard 12., 8. 0
Velká cena Velké Británie 1980 Velká Británie Brands Hatch 10., RET 0
Velká cena Německa 1980 Německo Hockenheim 13., 6. 1
Velká cena Rakouska 1980 Rakousko Zeltweg 13., 8. 0
Velká cena Nizozemska 1980 Nizozemsko Zandvoort 7., 9. 0
Velká cena Itálie 1980 San Marino Imola 8., RET 0
Velká cena Kanady 1980 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 5., DNQ 2
Velká cena USA-Východ 1980 Spojené státy Watkins Glen 11., RET 0
Velká cena USA-Západ 1981 Spojené státy Long Beach RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1981 Brazílie Jacarepaqua RET, RET 0
Velká cena Argentiny 1981 Argentina Buenos Aires RET, RET 0
Velká cena San Marina 1981 San Marino Imola 5., 7. 2
Velká cena Belgie 1981 Belgie Zolder 4., 8. 3
Velká cena Monaka 1981 Monako Circuit de Monaco 1., 4. 12
Velká cena Španělska 1981 Španělsko Járama 1., 15. 9
Velká cena Švýcarska 1981 Francie Dijon 5., RET 2
Velká cena Velké Británie 1981 Velká Británie Silverstone RET, RET 0
Velká cena Německa 1981 Německo Hockenheim 10., RET 0
Velká cena Rakouska 1981 Rakousko Zeltweg 9., RET 0
Velká cena Nizozemska 1981 Nizozemsko Zandvoort RET, RET 0
Velká cena Itálie 1981 Itálie Monza 5., RET 2
Velká cena Kanady 1981 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 3., RET 4
Velká cena Las Vegas 1981 Spojené státy Las Vegas 9., DSQ 0
Velká cena Jižní Afriky 1982 Jihoafrická republika Kyalami 18., RET 0
Velká cena Brazílie 1982 Brazílie Jacarepaqua 6., RET 1
Velká cena USA-Západ 1982 Spojené státy Long Beach DSQ, RET 0
Velká cena San Marina 1982 San Marino Imola 1., 2. 15
Velká cena Belgie 1982 Belgie Zolder DNQ, WD 0
Velká cena Monaka 1982 Monako Circuit de Monaco 2. 6
Velká cena USA-Východ 1982 Spojené státy Detroit 3. 4
Velká cena Kanady 1982 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 9. 0
Velká cena Nizozemska 1982 Nizozemsko Zandvoort 1., 8. 9
Velká cena Velké Británie 1982 Velká Británie Brands Hatch 2., 3. 10
Velká cena Francie 1982 Francie Paul Ricard 3., 4. 7
Velká cena Německa 1982 Německo Hockenheim 1., DNS 9
Velká cena Rakouska 1982 Rakousko Zeltweg 4. 3
Velká cena Švýcarska 1982 Francie Dijon RET 0
Velká cena Itálie 1982 Itálie Monza 2., 3. 10
Velká cena Las Vegas 1982 Spojené státy Las Vegas DNS, RET 0
Velká cena Brazílie 1983 Brazílie Jacarepaqua 10., 5. 2
Velká cena USA-Západ 1983 Spojené státy Long Beach 3., RET 4
Velká cena Francie 1983 Francie Paul Ricard 4., 7. 3
Velká cena San Marina 1983 San Marino Imola 1., 3. 13
Velká cena Monaka 1983 Monako Circuit de Monaco 4., RET 3
Velká cena Belgie 1983 Belgie Spa-Francorchamps 2., RET 6
Velká cena Spojených států 1983 Spojené státy Detroit RET, RET 0
Velká cena Kanady 1983 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 3. 13
Velká cena Velké Británie 1983 Velká Británie Silverstone 3., 5. 6
Velká cena Německa 1983 Německo Hockenheim 1., RET 9
Velká cena Rakouska 1983 Rakousko Zeltweg 2., RET 6
Velká cena Nizozemska 1983 Nizozemsko Zandvoort 1., 2. 15
Velká cena Itálie 1983 Itálie Monza 2., 4. 9
Velká cena Evropy 1983 Velká Británie Brands Hatch 9., RET 0
Velká cena Jižní Afriky 1983 Jihoafrická republika Kyalami RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1984 Brazílie Jacarepaqua RET, RET 0
Velká cena Jižní Afriky 1984 Jihoafrická republika Kyalami 11., RET 0
Velká cena Belgie 1984 Belgie Zolder 1., 3. 13
Velká cena San Marina 1984 San Marino Imola 2., RET 6
Velká cena Francie 1984 Francie Dijon 4., RET 3
Velká cena Monaka 1984 Monako Circuit de Monaco 3., 6. 2.5
Velká cena Kanady 1984 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 5., RET 2
Velká cena USA-Východ 1984 Spojené státy Detroit RET, RET 0
Velká cena Spojených států 1984 Spojené státy Dallas 2., RET 6
Velká cena Velké Británie 1984 Velká Británie Brands Hatch 5., 6. 3
Velká cena Německa 1984 Německo Hockenheim 6., RET 1
Velká cena Rakouska 1984 Rakousko Zeltweg 3., 7. 4
Velká cena Nizozemska 1984 Nizozemsko Zandvoort 11., RET 0
Velká cena Itálie 1984 Itálie Monza 2., RET 6
Velká cena Evropy 1984 Německo Nürburgring 2., 5. 8
Velká cena Portugalska 1984 Portugalsko Estoril 4., 9. 3
Velká cena Brazílie 1985 Brazílie Jacarepaqua 2., 4. 9
Velká cena Portugalska 1985 Portugalsko Estoril 2., 8. 6
Velká cena San Marina 1985 San Marino Imola 6., RET 1
Velká cena Monaka 1985 Monako Circuit de Monaco 2., RET 6
Velká cena Kanady 1985 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 2. 15
Velká cena USA-Východ 1985 Spojené státy Detroit 2., 3. 10
Velká cena Francie 1985 Francie Paul Ricard 4., RET 3
Velká cena Velké Británie 1985 Velká Británie Silverstone 2., RET 6
Velká cena Německa 1985 Německo Nürburgring 1., 9. 9
Velká cena Rakouska 1985 Rakousko Zeltweg 3., 4. 7
Velká cena Nizozemska 1985 Nizozemsko Zandvoort 4., RET 3
Velká cena Itálie 1985 Itálie Monza 13., 5. 2
Velká cena Belgie 1985 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Evropy 1985 Velká Británie Brands Hatch RET, RET 0
Velká cena Jižní Afriky 1985 Jihoafrická republika Kyalami 4., RET 3
Velká cena Austrálie 1985 Austrálie Adelaide 5., RET 2
Velká cena Brazílie 1986 Brazílie Jacarepaqua RET, RET 0
Velká cena Španělska 1986 Španělsko Jerez RET, RET 0
Velká cena San Marina 1986 San Marino Imola 10., 4. 3
Velká cena Monaka 1986 Monako Circuit de Monaco 10., RET 0
Velká cena Belgie 1986 Belgie Spa-Francorchamps 3., 4. 7
Velká cena Kanady 1986 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 8., RET 0
Velká cena USA-Východ 1986 Spojené státy Detroit 4., RET 3
Velká cena Francie 1986 Francie Paul Ricard 8., RET 0
Velká cena Velké Británie 1986 Velká Británie Brands Hatch RET, RET 0
Velká cena Německa 1986 Německo Hockenheim 11., RET 0
Velká cena Maďarska 1986 Maďarsko Hungaroring 4., RET 3
Velká cena Rakouska 1986 Rakousko Zeltweg 2., 3. 10
Velká cena Itálie 1986 Itálie Monza 3., RET 4
Velká cena Portugalska 1986 Portugalsko Estoril 5., 6. 3
Velká cena Mexika 1986 Mexiko Mexico City 12., RET 0
Velká cena Austrálie 1986 Austrálie Adelaide 3., RET 4
Velká cena Brazílie 1987 Brazílie Jacarepaqua 4., 8. 3
Velká cena San Marina 1987 San Marino Imola 3., RET 4
Velká cena Belgie 1987 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Monaka 1987 Monako Circuit de Monaco 3., 4. 7
Velká cena Spojených států 1987 Spojené státy Detroit 4., RET 3
Velká cena Francie 1987 Francie Paul Ricard RET, RET 0
Velká cena Velké Británie 1987 Velká Británie Silverstone RET, RET 0
Velká cena Německa 1987 Německo Hockenheim RET, RET 0
Velká cena Maďarska 1987 Maďarsko Hungaroring RET, RET 0
Velká cena Rakouska 1987 Rakousko Zeltweg RET, RET 0
Velká cena Itálie 1987 Itálie Monza 4., RET 3
Velká cena Portugalska 1987 Portugalsko Estoril 2., RET 6
Velká cena Španělska 1987 Španělsko Jerez 15., RET 0
Velká cena Mexika 1987 Mexiko Mexico City RET, RET 0
Velká cena Japonska 1987 Japonsko Suzuka 1., 4. 12
Velká cena Austrálie 1987 Austrálie Adelaide 1., 2. 15
Velká cena Brazílie 1988 Brazílie Jacarepaqua 2., 5. 8
Velká cena San Marina 1988 San Marino Imola 18., 5. 2
Velká cena Monaka 1988 Monako Circuit de Monaco 2., 3. 10
Velká cena Mexika 1988 Mexiko Mexico City 3., 4. 7
Velká cena Kanady 1988 Kanada Circuit Gilles Villeneuve RET, RET 0
Velká cena Spojených států 1988 Spojené státy Detroit RET, RET 0
Velká cena Francie 1988 Francie Paul Ricard 3., 4. 7
Velká cena Velké Británie 1988 Velká Británie Silverstone 17., 9. 0
Velká cena Německa 1988 Německo Hockenheim 3., 4. 7
Velká cena Maďarska 1988 Maďarsko Hungaroring 4., RET 3
Velká cena Belgie 1988 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Itálie 1988 Itálie Monza 1., 2. 15
Velká cena Portugalska 1988 Portugalsko Estoril 5., RET 2
Velká cena Španělska 1988 Španělsko Jerez 6., RET 1
Velká cena Japonska 1988 Japonsko Suzuka 11., 4. 3
Velká cena Austrálie 1988 Austrálie Adelaide RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1989 Brazílie Jacarepaqua 1., RET 9
Velká cena San Marina 1989 San Marino Imola RET, RET 0
Velká cena Monaka 1989 Monako Circuit de Monaco RET 0
Velká cena Mexika 1989 Mexiko Mexico City RET, RET 0
Velká cena Spojených států 1989 Spojené státy Phoenix RET, RET 0
Velká cena Kanady 1989 Kanada Circuit Gilles Villeneuve DSQ, RET 0
Velká cena Francie 1989 Francie Paul Ricard 2., RET 6
Velká cena Velké Británie 1989 Velká Británie Silverstone 2., RET 6
Velká cena Německa 1989 Německo Hockenheim 3., RET 4
Velká cena Maďarska 1989 Maďarsko Hungaroring 1., RET 9
Velká cena Belgie 1989 Belgie Spa-Francorchamps 3., RET 4
Velká cena Itálie 1989 Itálie Monza 2., RET 6
Velká cena Portugalska 1989 Portugalsko Estoril 1., DSQ 9
Velká cena Španělska 1989 Španělsko Jerez 2. 6
Velká cena Japonska 1989 Japonsko Suzuka RET, RET 0
Velká cena Austrálie 1989 Austrálie Adelaide RET, RET 0
Velká cena Spojených států 1990 Spojené státy Phoenix RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1990 Brazílie Interlagos 1., 4. 12
Velká cena San Marina 1990 San Marino Imola 4., RET 3
Velká cena Monaka 1990 Monako Circuit de Monaco RET, RET 0
Velká cena Kanady 1990 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 3., 5. 6
Velká cena Mexika 1990 Mexiko Mexico City 1., 2. 15
Velká cena Francie 1990 Francie Paul Ricard 1., 18. 9
Velká cena Velké Británie 1990 Velká Británie Silverstone 1., RET 9
Velká cena Německa 1990 Německo Hockenheim 4., RET 3
Velká cena Maďarska 1990 Maďarsko Hungaroring 17., RET 0
Velká cena Belgie 1990 Belgie Spa-Francorchamps 2., RET 6
Velká cena Itálie 1990 Itálie Monza 2., 4. 9
Velká cena Portugalska 1990 Portugalsko Estoril 1., 3. 13
Velká cena Španělska 1990 Španělsko Jerez 1., 2. 15
Velká cena Japonska 1990 Japonsko Suzuka RET, RET 0
Velká cena Austrálie 1990 Austrálie Adelaide 2., 3. 10
Velká cena Spojených států 1991 Spojené státy Phoenix 12., 2. 6
Velká cena Brazílie 1991 Brazílie Interlagos 4., 6. 4
Velká cena San Marina 1991 San Marino Imola RET, RET 0
Velká cena Monaka 1991 Monako Circuit de Monaco 3., 5. 6
Velká cena Kanady 1991 Kanada Circuit Gilles Villeneuve RET, RET 0
Velká cena Mexika 1991 Mexiko Mexico City RET, RET 0
Velká cena Francie 1991 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 2., 4. 9
Velká cena Velké Británie 1991 Velká Británie Silverstone 3., RET 4
Velká cena Německa 1991 Německo Hockenheim 3., RET 4
Velká cena Maďarska 1991 Maďarsko Hungaroring 5., RET 2
Velká cena Belgie 1991 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Itálie 1991 Itálie Monza 3., RET 4
Velká cena Portugalska 1991 Portugalsko Estoril 3., RET 4
Velká cena Španělska 1991 Španělsko Circuit de Catalunya 2., 4. 9
Velká cena Japonska 1991 Japonsko Suzuka 4., RET 3
Velká cena Austrálie 1991 Austrálie Adelaide 6., RET 0.5
Velká cena Jižní Afriky 1992 Jihoafrická republika Kyalami RET, RET 0
Velká cena Mexika 1992 Mexiko Mexico City RET, RET 0
Velká cena Brazílie 1992 Brazílie Interlagos 4., 5. 5
Velká cena Španělska 1992 Španělsko Circuit de Catalunya 10., 3. 4
Velká cena San Marina 1992 San Marino Imola RET, RET 0
Velká cena Monaka 1992 Monako Circuit de Monaco RET, RET 0
Velká cena Kanady 1992 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 3., RET 4
Velká cena Francie 1992 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours RET, RET 0
Velká cena Velké Británie 1992 Velká Británie Silverstone 9., RET 0
Velká cena Německa 1992 Německo Hockenheim 5., RET 2
Velká cena Maďarska 1992 Maďarsko Hungaroring 6., RET 1
Velká cena Belgie 1992 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Itálie 1992 Itálie Monza RET, RET 0
Velká cena Portugalska 1992 Portugalsko Estoril RET, RET 0
Velká cena Japonska 1992 Japonsko Suzuka 12., 5. 2
Velká cena Austrálie 1992 Austrálie Adelaide 11., 4. 3
Velká cena Jižní Afriky 1993 Jihoafrická republika Kyalami 6., RET 1
Velká cena Brazílie 1993 Mexiko Mexico City 8., RET 0
Velká cena Evropy 1993 Brazílie Interlagos RET, RET 0
Velká cena San Marina 1993 San Marino Imola RET, RET 0
Velká cena Španělska 1993 Španělsko Circuit de Catalunya 6., RET 1
Velká cena Monaka 1993 Monako Circuit de Monaco 14., 3. 4
Velká cena Kanady 1993 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 4., RET 3
Velká cena Francie 1993 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 14., RET 0
Velká cena Velké Británie 1993 Velká Británie Silverstone 9., RET 0
Velká cena Německa 1993 Německo Hockenheim 6., 7. 1
Velká cena Maďarska 1993 Maďarsko Hungaroring 3., RET 4
Velká cena Belgie 1993 Belgie Spa-Francorchamps 10., RET 0
Velká cena Itálie 1993 Itálie Monza 2., RET 6
Velká cena Portugalska 1993 Portugalsko Estoril 4., RET 3
Velká cena Japonska 1993 Japonsko Suzuka RET, RET 0
Velká cena Austrálie 1993 Austrálie Adelaide 4., 5. 5
Velká cena Brazílie 1994 Brazílie Interlagos 3., RET 4
Velká cena Pacifiku 1994 Japonsko Aida 2., RET 6
Velká cena San Marina 1994 San Marino Imola 2., RET 6
Velká cena Monaka 1994 Monako Circuit de Monaco 3., 5. 6
Velká cena Španělska 1994 Španělsko Circuit de Catalunya 4., RET 3
Velká cena Kanady 1994 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 3., 4. 7
Velká cena Francie 1994 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 3., RET 4
Velká cena Velké Británie 1994 Velká Británie Silverstone 2., RET 6
Velká cena Německa 1994 Německo Hockenheim 1., RET 10
Velká cena Maďarska 1994 Maďarsko Hungaroring 12., RET 0
Velká cena Belgie 1994 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Itálie 1994 Itálie Monza 2., RET 6
Velká cena Portugalska 1994 Portugalsko Estoril RET, RET 0
Velká cena Evropy 1994 Španělsko Jerez 10., 5. 2
Velká cena Japonska 1994 Japonsko Suzuka 3., RET 4
Velká cena Austrálie 1994 Austrálie Adelaide 2., 6. 7
Velká cena Brazílie 1995 Brazílie Interlagos 3., 5. 6
Velká cena Argentiny 1995 Argentina Buenos Aires 2., 6. 7
Velká cena San Marina 1995 San Marino Imola 2., 3. 10
Velká cena Španělska 1995 Španělsko Circuit de Catalunya 3., RET 4
Velká cena Monaka 1995 Monako Circuit de Monaco 3., RET 4
Velká cena Kanady 1995 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 11. 10
Velká cena Francie 1995 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 12., 5. 2
Velká cena Velké Británie 1995 Velká Británie Silverstone 2., RET 6
Velká cena Německa 1995 Německo Hockenheim 3., RET 4
Velká cena Maďarska 1995 Maďarsko Hungaroring 3., RET 4
Velká cena Belgie 1995 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Itálie 1995 Itálie Monza RET, RET 0
Velká cena Portugalska 1995 Portugalsko Estoril 4., 5. 5
Velká cena Evropy 1995 Německo Nürburgring 2., RET 6
Velká cena Pacifiku 1995 Japonsko Aida 4., 5. 5
Velká cena Japonska 1995 Japonsko Suzuka RET, RET 0
Velká cena Austrálie 1995 Austrálie Adelaide RET, RET 0
Velká cena Austrálie 1996 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 3., RET 4
Velká cena Brazílie 1996 Brazílie Interlagos 3., 7. 4
Velká cena Argentiny 1996 Argentina Buenos Aires 5., RET 2
Velká cena Evropy 1996 Německo Nürburgring 2., RET 6
Velká cena San Marina 1996 San Marino Imola 2., 4. 9
Velká cena Monaka 1996 Monako Circuit de Monaco 7., RET 0
Velká cena Španělska 1996 Španělsko Circuit de Catalunya 1., RET 10
Velká cena Kanady 1996 Kanada Circuit Gilles Villeneuve RET, RET 0
Velká cena Francie 1996 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours RET, RET 0
Velká cena Velké Británie 1996 Velká Británie Silverstone RET, RET 0
Velká cena Německa 1996 Německo Hockenheim 4., RET 3
Velká cena Maďarska 1996 Maďarsko Hungaroring 9., RET 0
Velká cena Belgie 1996 Belgie Spa-Francorchamps 1., RET 10
Velká cena Itálie 1996 Itálie Monza 1., RET 10
Velká cena Portugalska 1996 Portugalsko Estoril 3., 5. 6
Velká cena Japonska 1996 Japonsko Suzuka 2., RET 6
Velká cena Austrálie 1997 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 2., RET 6
Velká cena Brazílie 1997 Brazílie Interlagos 16., 5. 2
Velká cena Argentiny 1997 Argentina Buenos Aires 2., RET 6
Velká cena San Marina 1997 San Marino Imola 2., 3. 10
Velká cena Monaka 1997 Monako Circuit de Monaco 1., 3. 14
Velká cena Španělska 1997 Španělsko Circuit de Catalunya 12., 4. 3
Velká cena Kanady 1997 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., RET 10
Velká cena Francie 1997 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., 3. 14
Velká cena Velké Británie 1997 Velká Británie Silverstone RET, RET 0
Velká cena Německa 1997 Německo Hockenheim 2., RET 6
Velká cena Maďarska 1997 Maďarsko Hungaroring 4., 9. 3
Velká cena Belgie 1997 Belgie Spa-Francorchamps 1., 10. 10
Velká cena Itálie 1997 Itálie Monza 6., 8. 1
Velká cena Rakouska 1997 Rakousko A1-Ring 6., RET 1
Velká cena Lucemburska 1997 Německo Nürburgring RET, RET 0
Velká cena Japonska 1997 Japonsko Suzuka 1., 3. 14
Velká cena Evropy 1997 Španělsko Jerez 5., RET 2
Velká cena Austrálie 1998 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 4., RET 3
Velká cena Brazílie 1998 Brazílie Interlagos 3., 8. 4
Velká cena Argentiny 1998 Argentina Buenos Aires 1., 3. 14
Velká cena San Marina 1998 San Marino Imola 2., 3. 10
Velká cena Španělska 1998 Španělsko Circuit de Catalunya 3., RET 4
Velká cena Monaka 1998 Monako Circuit de Monaco 10., 3. 4
Velká cena Kanady 1998 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 3. 14
Velká cena Francie 1998 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., 2. 16
Velká cena Velké Británie 1998 Velká Británie Silverstone 1., 3. 14
Velká cena Rakouska 1998 Rakousko A1-Ring 3., 4. 7
Velká cena Německa 1998 Německo Hockenheim 5., 8. 2
Velká cena Maďarska 1998 Maďarsko Hungaroring 1., RET 10
Velká cena Belgie 1998 Belgie Spa-Francorchamps RET, RET 0
Velká cena Itálie 1998 Itálie Monza 1., 2. 16
Velká cena Lucemburska 1998 Německo Nürburgring 2., 4. 9
Velká cena Japonska 1998 Japonsko Suzuka 2., RET 6
Velká cena Austrálie 1999 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 8. 10
Velká cena Brazílie 1999 Brazílie Interlagos 2., 5. 8
Velká cena San Marina 1999 San Marino Imola 1., RET 10
Velká cena Monaka 1999 Monako Circuit de Monaco 1., 2. 16
Velká cena Španělska 1999 Španělsko Circuit de Catalunya 3., 4. 7
Velká cena Kanady 1999 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 3., RET 4
Velká cena Francie 1999 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 5., 6. 3
Velká cena Velké Británie 1999 Velká Británie Silverstone 2., DNS 6
Velká cena Rakouska 1999 Rakousko A1-Ring 1., 9. 10
Velká cena Německa 1999 Německo Hockenheim 1., 2. 16
Velká cena Maďarska 1999 Maďarsko Hungaroring 12., 3. 4
Velká cena Belgie 1999 Belgie Spa-Francorchamps 4., 7. 3
Velká cena Itálie 1999 Itálie Monza 3., 6. 5
Velká cena Evropy 1999 Německo Nürburgring 7., RET 0
Velká cena Malajsie 1999 Malajsie Sepang 1., 2. 16
Velká cena Japonska 1999 Japonsko Suzuka 2., 3. 10
Velká cena Austrálie 2000 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 2. 16
Velká cena Brazílie 2000 Brazílie Interlagos 1., RET 10
Velká cena San Marina 2000 San Marino Imola 1., 4. 13
Velká cena Velké Británie 2000 Velká Británie Silverstone 3., RET 4
Velká cena Španělska 2000 Španělsko Circuit de Catalunya 3., 5. 6
Velká cena Evropy 2000 Německo Nürburgring 1., 4. 13
Velká cena Monaka 2000 Monako Circuit de Monaco 2., RET 6
Velká cena Kanady 2000 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 2. 16
Velká cena Francie 2000 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 3., RET 4
Velká cena Rakouska 2000 Rakousko A1-Ring 3., RET 4
Velká cena Německa 2000 Německo Hockenheim 1., RET 10
Velká cena Maďarska 2000 Maďarsko Hungaroring 2., 4. 9
Velká cena Belgie 2000 Belgie Spa-Francorchamps 2., RET 6
Velká cena Itálie 2000 Itálie Monza 1., RET 10
Velká cena Spojených států 2000 1., 2. 16
Velká cena Japonska 2000 Japonsko Suzuka 1., 4. 13
Velká cena Malajsie 2000 Malajsie Sepang 1., 3. 14
Velká cena Austrálie 2001 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 3. 14
Velká cena Malajsie 2001 Malajsie Sepang 1., 2. 16
Velká cena Brazílie 2001 Brazílie Interlagos 2., RET 6
Velká cena San Marina 2001 San Marino Imola 3., RET 4
Velká cena Španělska 2001 Španělsko Circuit de Catalunya 1., RET 10
Velká cena Rakouska 2001 Rakousko A1-Ring 2., 3. 10
Velká cena Monaka 2001 Monako Circuit de Monaco 1., 2. 16
Velká cena Kanady 2001 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 2., RET 6
Velká cena Evropy 2001 Německo Nürburgring 1., 5. 12
Velká cena Francie 2001 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., 3. 14
Velká cena Velké Británie 2001 Velká Británie Silverstone 2., 3. 10
Velká cena Německa 2001 Německo Hockenheim 2., RET 6
Velká cena Maďarska 2001 Maďarsko Hungaroring 1., 2. 16
Velká cena Belgie 2001 Belgie Spa-Francorchamps 1., 5. 12
Velká cena Itálie 2001 Itálie Monza 2., 4. 9
Velká cena Spojených států 2001 Spojené státy Indianapolis Motor Speedway 15., 2. 6
Velká cena Japonska 2001 Japonsko Suzuka 1., 5. 12
Velká cena Austrálie 2002 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., RET 10
Velká cena Malajsie 2002 Malajsie Sepang 3., RET 4
Velká cena Brazílie 2002 Brazílie Interlagos 1., RET 10
Velká cena San Marina 2002 San Marino Imola 1., 2. 16
Velká cena Španělska 2002 Španělsko Circuit de Catalunya 1., DNS 10
Velká cena Rakouska 2002 Rakousko A1-Ring 1., 2. 16
Velká cena Monaka 2002 Monako Circuit de Monaco 2., 7. 6
Velká cena Kanady 2002 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 3. 14
Velká cena Evropy 2002 Německo Nürburgring 1., 2. 16
Velká cena Velké Británie 2002 Velká Británie Silverstone 1., 2. 16
Velká cena Francie 2002 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., DNS 10
Velká cena Německa 2002 Německo Hockenheim 1., 4. 13
Velká cena Maďarska 2002 Maďarsko Hungaroring 1., 2. 16
Velká cena Belgie 2002 Belgie Spa-Francorchamps 1., 2. 16
Velká cena Itálie 2002 Itálie Monza 1., 2. 16
Velká cena Spojených států 2002 1., 2. 16
Velká cena Japonska 2002 Japonsko Suzuka 1., 2. 16
Velká cena Austrálie 2003 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 4., RET 5
Velká cena Malajsie 2003 Malajsie Sepang 2., 6. 11
Velká cena Brazílie 2003 Brazílie Interlagos RET, RET 0
Velká cena San Marina 2003 San Marino Imola 1., 3. 16
Velká cena Španělska 2003 Španělsko Circuit de Catalunya 1., 3. 16
Velká cena Rakouska 2003 Rakousko A1-Ring 1., 3. 16
Velká cena Monaka 2003 Monako Circuit de Monaco 3., 8. 7
Velká cena Kanady 2003 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 5. 14
Velká cena Evropy 2003 Německo Nürburgring 3., 5. 10
Velká cena Francie 2003 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 3., 7. 8
Velká cena Velké Británie 2003 Velká Británie Silverstone 1., 4. 15
Velká cena Německa 2003 Německo Hockenheim 7., RET 2
Velká cena Maďarska 2003 Maďarsko Hungaroring 8., RET 1
Velká cena Itálie 2003 Itálie Monza 1., 3. 16
Velká cena Spojených států 2003 Spojené státy Indianapolis Motor Speedway 1., RET 10
Velká cena Japonska 2003 Japonsko Suzuka 1., 8. 11
Velká cena Austrálie 2004 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 2. 18
Velká cena Malajsie 2004 Malajsie Sepang 1., 4. 15
Velká cena Bahrajnu 2004 Bahrajn Bahrain International Circuit 1., 2. 18
Velká cena San Marina 2004 San Marino Imola 1., 6. 13
Velká cena Španělska 2004 Španělsko Circuit de Catalunya 1., 2. 18
Velká cena Monaca 2004 Monako Circuit de Monaco 3., RET 6
Velká cena Evropy 2004 Německo Nürburgring 1., 2. 18
Velká cena Kanady 2004 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 2. 18
Velká cena USA 2004 Spojené státy Indianapolis Motor Speedway 1., 2. 18
Velká cena Francie 2004 Francie Paul Ricard 1., 3. 16
Velká cena Velké Británie 2004 Velká Británie Silverstone 1., 3. 16
Velká cena Německa 2004 Německo Hockenheim 1., 12. 10
Velká cena Maďarska 2004 Maďarsko Hungaroring 1., 2. 18
Velká cena Belgie 2004 Belgie Spa-Francorchamps 2., 3. 14
Velká cena Itálie 2004 Itálie Monza 1., 2. 18
Velká cena Číny 2004 Čína Shanghai International Circuit 1., 12. 10
Velká cena Japonska 2004 Japonsko Suzuka 1., RET 10
Velká cena Brazílie 2004 Brazílie Interlagos 3., 7. 8
Velká cena Austrálie 2005 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 2., RET 8
Velká cena Malajsie 2005 Malajsie Sepang 7., RET 2
Velká cena Bahrajnu 2005 Bahrajn Bahrain International Circuit 9., RET 0
Velká cena San Marina 2005 San Marino Imola 2., RET 8
Velká cena Španělska 2005 Španělsko Circuit de Catalunya 9., RET 0
Velká cena Monaca 2005 Monako Circuit de Monaco 7., 8. 3
Velká cena Evropy 2005 Německo Nürburgring 3., 5. 10
Velká cena Kanady 2005 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 2., 3. 14
Velká cena USA 2005 Spojené státy Indianapolis Motor Speedway 1., 2. 18
Velká cena Francie 2005 Francie Paul Ricard 3., 9. 6
Velká cena Velké Británie 2005 Velká Británie Silverstone 6., 7. 5
Velká cena Německa 2005 Německo Hockenheim 10., 5. 4
Velká cena Maďarska 2005 Maďarsko Hungaroring 10., 2. 8
Velká cena Turecka 2005 Turecko Istanbul 10., RET 0
Velká cena Itálie 2005 Itálie Monza 10., 12. 0
Velká cena Belgie 2005 Belgie Spa-Francorchamps 5., RET 4
Velká cena Brazílie 2005 Brazílie Interlagos 4., 6. 8
Velká cena Japonska 2005 Japonsko Suzuka 11., 7. 2
Velká cena Číny 2005 Čína Shanghai International Circuit 12., RET 0
Velká cena Bahrajnu 2006 Bahrajn Bahrain International Circuit 2., 9. 8
Velká cena Malajsie 2006 Malajsie Sepang 5., 6. 7
Velká cena Austrálie 2006 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit RET, RET 0
Velká cena San Marina 2006 San Marino Imola 1., 4. 15
Velká cena Evropy 2006 Německo Nürburgring 1., 3. 16
Velká cena Španělska 2006 Španělsko Circuit de Catalunya 2., 4. 13
Velká cena Monaka 2006 Monako Circuit de Monaco 5., 9. 4
Velká cena Velké Británie 2006 Velká Británie Silverstone 2., 5. 12
Velká cena Kanady 2006 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 2., 5. 12
Velká cena Spojených států 2006 Spojené státy Indianapolis Motor Speedway 1., 2. 18
Velká cena Francie 2006 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., 3. 16
Velká cena Německa 2006 Německo Hockenheim 1., 2. 18
Velká cena Maďarska 2006 Maďarsko Hungaroring 7., 8. 3
Velká cena Turecka 2006 Turecko Istanbul 1., 3. 16
Velká cena Itálie 2006 Itálie Monza 1., 9. 10
Velká cena Číny 2006 Čína Shanghai International Circuit 1., RET 10
Velká cena Japonska 2006 Japonsko Suzuka 2., RET 8
Velká cena Brazílie 2006 Brazílie Interlagos 1., 4. 15
Velká cena Austrálie 2007 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 6. 13
Velká cena Malajsie 2007 Malajsie Sepang 3., 5. 10
Velká cena Bahrajnu 2007 Bahrajn Bahrain International Circuit 1., 3. 16
Velká cena Španělska 2007 Španělsko Circuit de Catalunya 1., RET 10
Velká cena Monaka 2007 Monako Circuit de Monaco 3., 8. 7
Velká cena Kanady 2007 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 5., DSQ 4
Velká cena USA 2007 Spojené státy Indianapolis Motor Speedway 3., 4. 11
Velká cena Francie 2007 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., 2. 18
Velká cena Velké Británie 2007 Velká Británie Silverstone 1., 5. 14
Velká cena Evropy 2007 Německo Nürburgring 2., RET 8
Velká cena Maďarska 2007 Maďarsko Hungaroring 13., 2. 8
Velká cena Turecka 2007 Turecko Istanbul 1., 2. 18
Velká cena Itálie 2007 Itálie Monza 3., RET 6
Velká cena Belgie 2007 Belgie Spa-Francorchamps 1., 2. 18
Velká cena Japonska 2007 Japonsko Fuji 3., 6. 9
Velká cena Číny 2007 Čína Shanghai International Circuit 1., 3. 16
Velká cena Brazílie 2007 Brazílie Interlagos 1., 2. 18
Velká cena Austrálie 2008 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 8., RET 1
Velká cena Malajsie 2008 Malajsie Sepang 1., RET 10
Velká cena Bahrajnu 2008 Bahrajn Bahrain International Circuit 1., 2. 18
Velká cena Španělska 2008 Španělsko Circuit de Catalunya 1., 2. 18
Velká cena Turecka 2008 Turecko Istanbul 1., 3. 16
Velká cena Monaka 2008 Monako Circuit de Monaco 3., 9. 6
Velká cena Kanady 2008 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 5., RET 4
Velká cena Francie 2008 Francie Circuit de Nevers Magny-Cours 1., 2. 18
Velká cena Velké Británie 2008 Velká Británie Silverstone 13., 4. 5
Velká cena Německa 2008 Německo Hockenheim 3., 6. 9
Velká cena Maďarska 2008 Maďarsko Hungaroring 17., 3. 6
Velká cena Evropy 2008 Španělsko Valencia street 1., RET 10
Velká cena Belgie 2008 Belgie Spa-Francorchamps 1., 18. 10
Velká cena Itálie 2008 Itálie Monza 6., 9. 3
Velká cena Singapuru 2008 Singapur Marina Bay 13., 15. 0
Velká cena Japonska 2008 Japonsko Fuji 3., 7. 8
Velká cena Číny 2008 Čína Shanghai International Circuit 2., 3. 14
Velká cena Brazílie 2008 Brazílie Interlagos 1., 3. 16
Velká cena Austrálie 2009 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 15., RET 0
Velká cena Malajsie 2009 Malajsie Sepang 14., 9. 0
Velká cena Číny 2009 Čína Shanghai International Circuit 10., RET 0
Velká cena Bahrajnu 2009 Bahrajn Bahrain International Circuit 14., 6. 3
Velká cena Španělska 2009 Španělsko Circuit de Catalunya 6., RET 3
Velká cena Monaka 2009 Monako Circuit de Monaco 3., 4. 11
Velká cena Turecka 2009 Turecko Istanbul 6., 9. 3
Velká cena Velké Británie 2009 Velká Británie Silverstone 4., 8. 6
Velká cena Německa 2009 Německo Nürburgring 3., RET 6
Velká cena Maďarska 2009 Maďarsko Hungaroring 2. 8
Velká cena Evropy 2009 Španělsko Valencia street 17., 3. 6
Velká cena Belgie 2009 Belgie Spa-Francorchamps 1., 14. 10
Velká cena Itálie 2009 Itálie Monza 3., 9. 6
Velká cena Singapuru 2009 Singapur Marina Bay 10., 13. 0
Velká cena Japonska 2009 Japonsko Suzuka 12., 4. 5
Velká cena Brazílie 2009 Brazílie Interlagos 10., 6. 3
Velká cena Abú Dhabi 2009 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 12., 16. 0
Velká cena Bahrajnu 2010 Bahrajn Bahrain International Circuit 1., 2. 43
Velká cena Austrálie 2010 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 3., 4. 27
Velká cena Malajsie 2010 Malajsie Sepang 13., 7. 6
Velká cena Číny 2010 Čína Shanghai International Circuit 4., 9. 14
Velká cena Španělska 2010 Španělsko Circuit de Catalunya 2., 6. 26
Velká cena Monaka 2010 Monako Circuit de Monaco 4., 6. 20
Velká cena Turecka 2010 Turecko Istanbul 7., 8. 10
Velká cena Kanady 2010 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 15., 3. 15
Velká cena Evropy 2010 Španělsko Valencia street 11., 8. 4
Velká cena Velké Británie 2010 Velká Británie Silverstone 14., 15. 0
Velká cena Německa 2010 Německo Hockenheim 1., 2. 43
Velká cena Maďarska 2010 Maďarsko Hungaroring 2., 4. 30
Velká cena Belgie 2010 Belgie Spa-Francorchamps 4., RET 12
Velká cena Itálie 2010 Itálie Monza 1., 3. 40
Velká cena Singapuru 2010 Singapur Marina Bay 1., 8. 29
Velká cena Japonska 2010 Japonsko Suzuka 3., RET 15
Velká cena Koreje 2010 Jižní Korea Korea International Circuit 1., 3. 40
Velká cena Brazílie 2010 Brazílie Interlagos 15., 3. 15
Velká cena Abú Dhabi 2010 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 10., 7. 7
Velká cena Austrálie 2011 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 4., 7. 18
Velká cena Malajsie 2011 Malajsie Sepang 5., 6. 18
Velká cena Číny 2011 Čína Shanghai International Circuit 6., 7. 14
Velká cena Turecka 2011 Turecko Istanbul 11., 3. 15
Velká cena Španělska 2011 Španělsko Circuit de Catalunya 5., RET 10
Velká cena Monaka 2011 Monako Circuit de Monaco 2., RET 18
Velká cena Kanady 2011 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 6., RET 8
Velká cena Evropy 2011 Španělsko Valencia street 2., 5. 28
Velká cena Velké Británie 2011 Velká Británie Silverstone 1., 5. 35
Velká cena Německa 2011 Německo Nürburgring 2., 5. 28
Velká cena Maďarska 2011 Maďarsko Hungaroring 3., 6. 23
Velká cena Belgie 2011 Belgie Spa-Francorchamps 4., 8. 16
Velká cena Itálie 2011 Itálie Monza 3., 6. 23
Velká cena Singapuru 2011 Singapur Marina Bay 4., 9. 14
Velká cena Japonska 2011 Japonsko Suzuka 2., 7. 24
Velká cena Koreje 2011 Jižní Korea Korea International Circuit 5., 6. 18
Velká cena Indie 2011 Indie Buddh International Circuit 3., RET 15
Velká cena Abú Dhabi 2011 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 2., 5. 28
Velká cena Brazílie 2011 Brazílie Interlagos 4., 5. 22
Velká cena Austrálie 2012 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 5., RET 10
Velká cena Malajsie 2012 Malajsie Sepang 1., 15. 25
Velká cena Číny 2012 Čína Shanghai International Circuit 13., 9. 2
Velká cena Bahrajnu 2012 Bahrajn Bahrain International Circuit 7., 9. 8
Velká cena Španělska 2012 Španělsko Circuit de Catalunya 15., 2. 18
Velká cena Monaka 2012 Monako Circuit de Monaco 3., 6. 23
Velká cena Kanady 2012 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 10., 5. 11
Velká cena Evropy 2012 Španělsko Valencia street 1., 16. 25
VC Velké Británie 2012 Velká Británie Silverstone 2., 4. 30
Velká cena Německa 2012 Německo Hockenheim 1., 12. 25
Velká cena Maďarska 2012 Maďarsko Hungaroring 5., 9. 12
Velká cena Belgie 2012 Belgie Spa-Francorchamps 5., RET 10
Velká cena Itálie 2012 Itálie Monza 3., 4. 27
Velká cena Singapuru 2012 Singapur Marina Bay 3., 8. 19
Velká cena Japonska 2012 Japonsko Suzuka 2., RET 18
Velká cena Koreje 2012 Jižní Korea Korea International Circuit 3., 4. 27
Velká cena Indie 2012 Indie Buddh International Circuit 2., 6. 26
Velká cena Abú Dhabi 2012 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 2., 7. 24
Velká cena USA 2012 Spojené státy Circuit Of The Americas 3., 4. 27
Velká cena Brazílie 2012 Brazílie Interlagos 2., 3. 33
Velká cena Austrálie 2013 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 2., 4. 30
Velká cena Malajsie 2013 Malajsie Sepang 5., RET 10
Velká cena Číny 2013 Čína Shanghai International Circuit 1., 6. 33
Velká cena Bahrajnu 2013 Bahrajn Bahrain International Circuit 15., 8. 4
Velká cena Španělska 2013 Španělsko Circuit de Catalunya 1., 3. 40
Velká cena Monaka 2013 Monako Circuit de Monaco 7., RET 6
Velká cena Kanady 2013 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 2., 8. 22
VC Velké Británie 2013 Velká Británie Silverstone 3., 6. 23
Velká cena Německa 2013 Německo Nürburgring 4., RET 12
Velká cena Maďarska 2013 Maďarsko Hungaroring 5., 8. 14
Velká cena Belgie 2013 Belgie Spa-Francorchamps 2., 7. 24
Velká cena Itálie 2013 Itálie Monza 2., 4. 30
Velká cena Singapuru 2013 Singapur Marina Bay 2., 6. 26
Velká cena Koreje 2013 Jižní Korea Korea International Circuit 6., 9. 10
Velká cena Japonska 2013 Japonsko Suzuka 10., 4. 13
Velká cena Indie 2013 Indie Buddh International Circuit 11., 4. 12
Velká cena Abú Dhabi 2013 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 5., 8. 14
Velká cena USA 2013 Spojené státy Circuit Of The Americas 13., 5. 10
Velká cena Brazílie 2013 Brazílie Interlagos 3., 7. 21
Velká cena Austrálie 2014 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 4., 7. 18
Velká cena Malajsie 2014 Malajsie Sepang 12., 4. 12
Velká cena Bahrajnu 2014 Bahrajn Bahrain International Circuit 10., 9. 3
Velká cena Číny 2014 Čína Shanghai International Circuit 3., 8. 19
Velká cena Španělska 2014 Španělsko Circuit de Catalunya 6., 7. 14
Velká cena Monaka 2014 Monako Circuit de Monaco 12., 4. 12
Velká cena Kanady 2014 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 10., 6. 9
Velká cena Rakouska 2014 Rakousko A1-Ring 10., 5. 11
Velká cena Velké Británie 2014 Velká Británie Silverstone 6., RET 8
Velká cena Německa 2014 Německo Hockenheim 11., 5. 10
Velká cena Maďarska 2014 Maďarsko Hungaroring 2., 6. 26
Velká cena Belgie 2014 Belgie Spa-Francorchamps 4., 7. 18
Velká cena Itálie 2014 Itálie Monza 9., RET 2
Velká cena Singapuru 2014 Singapur Marina Bay 4., 8. 16
Velká cena Japonska 2014 Japonsko Suzuka 12., RET 0
Velká cena Ruska 2014 Rusko Sochi Autodrom 6., 9. 10
Velká cena USA 2014 Spojené státy Circuit Of The Americas 13., 6. 8
Velká cena Brazílie 2014 Brazílie Interlagos 6., 7. 14
Velká cena Abu Dhabi 2014 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 10., 9. 6
Velká cena Austrálie 2015 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 3., RT 15
Velká cena Malajsie 2015 Malajsie Sepang 1., 4. 37
Velká cena Číny 2015 Čína Shanghai International Circuit 3., 4. 27
Velká cena Bahrajnu 2015 Bahrajn Bahrain International Circuit 2., 5. 28
Velká cena Španělska 2015 Španělsko Circuit de Catalunya 3., 5. 25
Velká cena Monaka 2015 Monako Circuit de Monaco 2., 6. 26
Velká cena Kanady 2015 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 4., 5. 22
Velká cena Rakouska 2015 Rakousko A1-Ring 4., RT 12
Velká cena Velké Británie 2015 Velká Británie Silverstone 3., 8. 19
Velká cena Maďarska 2015 Maďarsko Hungaroring 1., RT 25
Velká cena Belgie 2015 Belgie Spa-Francorchamps 12., 7. 6
Velká cena Itálie 2015 Itálie Monza 2., 5. 28
Velká cena Singapuru 2015 Singapur Marina Bay 1., 3. 40
Velká cena Japonska 2015 Japonsko Suzuka 3., 4. 27
Velká cena Ruska 2015 Rusko Sochi Autodrom 2., 8. 22
Velká cena USA 2015 Spojené státy Circuit Of The Americas 3., NC 15
Velká cena Mexika 2015 Mexiko Autódromo Hermanos Rodríguez NC, NC 0
Velká cena Brazílie 2015 Brazílie Interlagos 3., 4. 27
Velká cena Abú Dhabi 2015 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 3., 4. 27
Velká cena Austrálie 2016 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 3., NC 15
Velká cena Bahrajnu 2016 Bahrajn Bahrain International Circuit 2., NC 18
Velká cena Číny 2016 Čína Shanghai International Circuit 2., 5. 28
Velká cena Ruska 2016 Rusko Sochi Autodrom 3., NC 15
Velká cena Španělska 2016 Španělsko Circuit de Catalunya 2., 3. 33
Velká cena Monaka 2016 Monako Circuit de Monaco 4., NC 12
Velká cena Kanady 2016 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 2., 6. 26
Velká cena Evropy 2016 Ázerbájdžán Baku City Circuit 2., 4. 30
Velká cena Rakouska 2016 Rakousko A1-Ring 3., NC 15
Velká cena Velké Británie 2016 Velká Británie Silverstone 5., 9. 12
Velká cena Maďarska 2016 Maďarsko Hungaroring 4., 6. 20
Velká cena Německa 2016 Německo Hockenheim 5., 6. 18
Velká cena Belgie 2016 Belgie Spa-Francorchamps 6., 9. 10
Velká cena Itálie 2016 Itálie Monza 3., 4. 27
Velká cena Singapuru 2016 Singapur Marina Bay 4., 5. 22
Velká cena Malajsie 2016 Malajsie Sepang 4., NC 12
Velká cena Japonska 2016 Japonsko Suzuka 4., 5. 22
Velká cena USA 2016 Spojené státy Circuit Of The Americas 4., NC 12
Velká cena Mexika 2016 Mexiko Autódromo Hermanos Rodríguez 3., 6. 23
Velká cena Brazílie 2016 Brazílie Interlagos 5., NC 10
Velká cena Abú Dhabi 2016 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 3., 6. 23
Velká cena Austrálie 2017 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 4. 37
Velká cena Číny 2017 Čína Shanghai International Circuit 2., 5. 28
Velká cena Bahrajnu 2017 Bahrajn Bahrain International Circuit 1., 4. 37
Velká cena Ruska 2017 Rusko Sochi Autodrom 2., 3. 33
Velká cena Španělska 2017 Španělsko Circuit de Catalunya 2., NC 18
Velká cena Monaka 2017 Monako Circuit de Monaco 1., 2. 43
Velká cena Kanady 2017 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 4., 7. 18
Velká cena Ázerbájdžánu 2017 Ázerbájdžán Baku City Circuit 14., 4. 12
Velká cena Rakouska 2017 Rakousko A1-Ring 2., 5. 28
Velká cena Velké Británie 2017 Velká Británie Silverstone 3., 7. 21
Velká cena Maďarska 2017 Maďarsko Hungaroring 1., 2. 43
Velká cena Belgie 2017 Belgie Spa-Francorchamps 2., 4. 30
Velká cena Itálie 2017 Itálie Monza 3., 5. 25
Velká cena Singapuru 2017 Singapur Marina Bay NC, NC 0
Velká cena Malajsie 2017 Malajsie Sepang 4., NC 12
Velká cena Japonska 2017 Japonsko Suzuka 5., NC 10
Velká cena USA 2017 Spojené státy Circuit Of The Americas 2., 3. 33
Velká cena Mexika 2017 Mexiko Mexico City 3., 4. 27
Velké cena Brazílie 2017 Brazílie Interlagos 1., 3. 40
Velká cena Abu Dhabi 2017 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 3., 4. 27
Velká cena Austrálie 2018 Austrálie Melbourne Grand Prix Circuit 1., 3. 40
Velká cena Bahrajnu 2018 Bahrajn Bahrain International Circuit 1., NC 25
Velká cena Číny 2018 Čína Shanghai International Circuit 3., 8. 19
Velká cena Ázerbájdžánu 2018 Ázerbájdžán Baku City Circuit 2., 4. 30
Velká cena Španělska 2018 Španělsko Circuit de Catalunya 4., NC 12
Velká cena Monaka 2018 Monako Circuit de Monaco 2., 4. 30
Velká cena Kanady 2018 Kanada Circuit Gilles Villeneuve 1., 6. 33
Velká cena Francie 2018 Francie Paul Ricard 3., 5. 25
Velká cena Rakouska 2018 Rakousko A1-Ring 2., 3. 33
VC Velké Británie 2018 Velká Británie Silverstone 1., 3. 40
Velká cena Německa 2018 Německo Hockenheim 3., NC 15
Velká cena Maďarska 2018 Maďarsko Hungaroring 2., 3. 33
Velká cena Belgie 2018 Belgie Spa-Francorchamps 1., NC 25
Velká cena Itálie 2018 Itálie Monza 2., 4. 30
Velká cena Singapuru 2018 Singapur Marina Bay 3., 5. 25
Velká cena Ruska 2018 Rusko Sochi Autodrom 3., 4. 27
Velká cena Japonska 2018 Japonsko Suzuka 5., 6. 18
Velká cena USA 2018 Spojené státy Circuit Of The Americas 1., 4. 37
Velká cena Mexika 2018 Mexiko Mexico City 2., 3. 33
Velké cena Brazílie 2018 Brazílie Interlagos 3., 6. 23
Velká cena Abu Dhabi 2018 Spojené arabské emiráty Yas Marina Circuit 2., NC 18
Velká cena Itálie 2019 Itálie Monza 3., 3., 4., 4. 54
Sezóna   # Jezdec
1950 Itálie 40 Alberto Ascari
1950 Itálie 22 Clemente Biondetti
1950 Itálie 48 Dorino Serafini
1950 Francie 42 Raymond Sommer
1950 Itálie 38 Luigi Villoresi
1950 Velká Británie 14 Peter Whitehead
1951 Itálie 20 Alberto Ascari
1951 Švýcarsko 38 Rudi Fischer
1951 Argentina 14 Jose Froilan González
1951 Brazílie 12 Chico Landi
1951 Velká Británie 26 Reg Parnell
1951 Itálie 44 Piero Taruffi
1951 Itálie 18 Luigi Villoresi
1951 Velká Británie 16 Peter Whitehead
1952 Itálie 12 Alberto Ascari
1952 Itálie 40 Piero Carini
1952 Itálie 38 Franco Comotti
1952 Itálie 28 Giuseppe Farina
1952 Švýcarsko 42 Rudi Fischer
1952 Švýcarsko 44 Peter Hirt
1952 Belgie 119 Roger Laurent
1952 Francie 12 Louis Rosier
1952 Velká Británie 14 Roy Salvadori
1952 Švýcarsko 118 Rudolf Schoeller
1952 Francie 32 André Simon
1952 Německo 20 Hans von Stuck
1952 Itálie 30 Piero Taruffi
1952 Belgie 34 Charles de Tornaco
1952 Itálie 6 Luigi Villoresi
1952 Velká Británie 21 Peter Whitehead
1953 Německo 34 Kurt Adolff
1953 Itálie 10 Alberto Ascari
1953 Itálie 12 Piero Carini
1953 Itálie 12 Giuseppe Farina
1953 Velká Británie 16 Mike Hawthorn
1953 Švýcarsko 38 Peter Hirt
1953 Itálie 10 Umberto Maglioli
1953 Francie 10 Louis Rosier
1953 Belgie 18 Jacques Swaters
1953 Švýcarsko 40 Max de Terra
1953 Itálie 14 Luigi Villoresi
1954 Itálie 34 Alberto Ascari
1954 Itálie 10 Giuseppe Farina
1954 Argentina 12 Jose Froilan González
1954 Velká Británie 14 Mike Hawthorn
1954 Itálie 16 Umberto Maglioli
1954 Francie 34 Robert Manzon
1954 Velká Británie 12 Reg Parnell
1954 Francie 24 Louis Rosier
1954 Belgie 2 Jacques Swaters
1954 Itálie 4 Piero Taruffi
1954 Francie 26 Maurice Trintignant
1955 Itálie 6 Eugenio Castellotti
1955 Belgie 30 Johnny Claes
1955 Itálie 10 Giuseppe Farina
1955 Belgie 6 Paul Frere
1955 Argentina 12 Jose Froilan González
1955 Velká Británie 2 Mike Hawthorn
1955 Itálie 10 Umberto Maglioli
1955 Spojené státy 46 Harry Schell
1955 Itálie 48 Piero Taruffi
1955 Francie 10 Maurice Trintignant
1955 Itálie 10 Luigi Villoresi
1956 Itálie 32 Eugenio Castellotti
1956 Velká Británie 36 Peter Collins
1956 Argentina 30 Juan Manuel Fangio
1956 Belgie 6 Paul Frere
1956 Belgie 38 Olivier Gendebien
1956 Itálie 34 Luigi Musso
1956 Belgie 20 André Pilette
1956 Španělsko 16 Alfonso de Portago
1956 Itálie 36 Giorgio Scarlatti
1957 Itálie 14 Eugenio Castellotti
1957 Velká Británie 10 Peter Collins
1957 Argentina 20 Jose Froilan González
1957 Velká Británie 16 Mike Hawthorn
1957 Itálie 12 Luigi Musso
1957 Španělsko 20 Alfonso de Portago
1957 Argentina 26 Alessandro de Tomaso
1957 Francie 30 Maurice Trintignant
1957 Německo 18 Wolfgang von Trips
1958 Velká Británie 18 Peter Collins
1958 Belgie 20 Olivier Gendebien
1958 Velká Británie 20 Mike Hawthorn
1958 Spojené státy 23 Phil Hill
1958 Itálie 16 Luigi Musso
1958 Německo 40 Wolfgang von Trips
1959 Velká Británie 52 Cliff Allison
1959 Francie 46 Jean Behra
1959 Velká Británie 50 Tony Brooks
1959 Belgie 22 Olivier Gendebien
1959 Spojené státy 28 Dan Gurney
1959 Spojené státy 48 Phil Hill
1959 Německo 4 Wolfgang von Trips
1960 Velká Británie 24 Cliff Allison
1960 Spojené státy 34 Richie Ginther
1960 Argentina 32 Jose Froilan González
1960 Spojené státy 26 Phil Hill
1960 Belgie 22 Willy Mairesse
1960 Německo 30 Wolfgang von Trips
1961 Itálie 50 Giancarlo Baghetti
1961 Belgie 8 Olivier Gendebien
1961 Spojené státy 36 Richie Ginther
1961 Spojené státy 38 Phil Hill
1961 Belgie 6 Willy Mairesse
1961 Mexiko 8 Ricardo Rodriguez
1961 Německo 40 Wolfgang von Trips
1962 Itálie 2 Giancarlo Baghetti
1962 Itálie 38 Lorenzo Bandini
1962 Spojené státy 1 Phil Hill
1962 Belgie 40 Willy Mairesse
1962 Mexiko 3 Ricardo Rodriguez
1963 Itálie 2 Lorenzo Bandini
1963 Belgie 20 Willy Mairesse
1963 Itálie 4 Ludovico Scarfiotti
1963 Velká Británie 21 John Surtees
1964 Itálie 20 Lorenzo Bandini
1964 Mexiko 18 Pedro Rodríguez
1964 Itálie 6 Ludovico Scarfiotti
1964 Velká Británie 21 John Surtees
1965 Itálie 2 Lorenzo Bandini
1965 Spojené státy 24 Bob Bondurant
1965 Mexiko 14 Pedro Rodríguez
1965 Velká Británie 1 John Surtees
1965 Itálie 6 Nino Vaccarella
1966 Itálie 44 Giancarlo Baghetti
1966 Itálie 16 Lorenzo Bandini
1966 Velká Británie 22 Mike Parkes
1966 Itálie 11 Ludovico Scarfiotti
1966 Velká Británie 17 John Surtees
1967 Nový Zéland 20 Chris Amon
1967 Itálie 18 Lorenzo Bandini
1967 Velká Británie 4 Mike Parkes
1967 Itálie 22 Ludovico Scarfiotti
1967 Velká Británie 12 Jonathan Williams
1968 Itálie 10 Andrea de Adamich
1968 Nový Zéland 8 Chris Amon
1968 Velká Británie 7 Derek Bell
1968 Belgie 9 Jacky Ickx
1969 Nový Zéland 9 Chris Amon
1969 Mexiko 12 Pedro Rodríguez
1970 Itálie 28 Ignazio Giunti
1970 Belgie 17 Jacky Ickx
1970 Švýcarsko 26 Clay Regazzoni
1971 Spojené státy 6 Mario Andretti
1971 Belgie 4 Jacky Ickx
1971 Švýcarsko 5 Clay Regazzoni
1972 Spojené státy 10 Mario Andretti
1972 Itálie 30 Nanni Galli
1972 Belgie 8 Jacky Ickx
1972 Itálie 6 Arturo Merzario
1972 Švýcarsko 9 Clay Regazzoni
1973 Belgie 18 Jacky Ickx
1973 Itálie 20 Arturo Merzario
1974 Rakousko 12 Niki Lauda
1974 Švýcarsko 11 Clay Regazzoni
1975 Rakousko 12 Niki Lauda
1975 Švýcarsko 11 Clay Regazzoni
1976 Rakousko 1 Niki Lauda
1976 Švýcarsko 2 Clay Regazzoni
1976 Argentina 35 Carlos Reutemann
1977 Rakousko 11 Niki Lauda
1977 Argentina 12 Carlos Reutemann
1977 Kanada 21 Gilles Villeneuve
1978 Argentina 11 Carlos Reutemann
1978 Kanada 12 Gilles Villeneuve
1979 Jihoafrická republika 11 Jody Scheckter
1979 Kanada 12 Gilles Villeneuve
1980 Jihoafrická republika 1 Jody Scheckter
1980 Kanada 2 Gilles Villeneuve
1981 Francie 28 Didier Pironi
1981 Kanada 27 Gilles Villeneuve
1982 Spojené státy 28 Mario Andretti
1982 Francie 28 Didier Pironi
1982 Francie 27 Patrick Tambay
1982 Kanada 27 Gilles Villeneuve
1983 Francie 28 René Arnoux
1983 Francie 27 Patrick Tambay
1984 Itálie 27 Michele Alboreto
1984 Francie 28 René Arnoux
1985 Itálie 27 Michele Alboreto
1985 Francie 28 René Arnoux
1985 Švédsko 28 Stefan Johansson
1986 Itálie 27 Michele Alboreto
1986 Švédsko 28 Stefan Johansson
1987 Itálie 27 Michele Alboreto
1987 Rakousko 28 Gerhard Berger
1988 Itálie 27 Michele Alboreto
1988 Rakousko 28 Gerhard Berger
1989 Rakousko 28 Gerhard Berger
1989 Velká Británie 27 Nigel Mansell
1990 Velká Británie 2 Nigel Mansell
1990 Francie 1 Alain Prost
1991 Francie 28 Jean Alesi
1991 Itálie 27 Gianni Morbidelli
1991 Francie 27 Alain Prost
1992 Francie 27 Jean Alesi
1992 Itálie 28 Ivan Capelli
1992 Itálie 28 Nicola Larini
1993 Francie 27 Jean Alesi
1993 Rakousko 28 Gerhard Berger
1994 Francie 27 Jean Alesi
1994 Rakousko 28 Gerhard Berger
1994 Itálie 27 Nicola Larini
1995 Francie 27 Jean Alesi
1995 Rakousko 28 Gerhard Berger
1996 Irsko 2 Eddie Irvine
1996 Německo 1 Michael Schumacher
1997 Irsko 6 Eddie Irvine
1997 Německo 5 Michael Schumacher
1998 Irsko 4 Eddie Irvine
1998 Německo 3 Michael Schumacher
1999 Irsko 4 Eddie Irvine
1999 Finsko 3 Mika Salo
1999 Německo 3 Michael Schumacher
2000 Brazílie 4 Rubens Barrichello
2000 Německo 3 Michael Schumacher
2001 Brazílie 2 Rubens Barrichello
2001 Německo 1 Michael Schumacher
2002 Brazílie 2 Rubens Barrichello
2002 Německo 1 Michael Schumacher
2003 Brazílie 2 Rubens Barrichello
2003 Německo 1 Michael Schumacher
2004 Brazílie 2 Rubens Barrichello
2004 Německo 1 Michael Schumacher
2005 Brazílie 2 Rubens Barrichello
2005 Německo 1 Michael Schumacher
2006 Brazílie 6 Felipe Massa
2006 Německo 5 Michael Schumacher
2007 Brazílie 5 Felipe Massa
2007 Finsko 6 Kimi Räikkönen
2008 Brazílie 2 Felipe Massa
2008 Finsko 1 Kimi Räikkönen
2009 Itálie 3 Luca Badoer
2009 Itálie 3 Giancarlo Fisichella
2009 Brazílie 3 Felipe Massa
2009 Finsko 4 Kimi Räikkönen
2010 Španělsko 8 Fernando Alonso
2010 Brazílie 7 Felipe Massa
2011 Španělsko 5 Fernando Alonso
2011 Brazílie 6 Felipe Massa
2012 Španělsko 5 Fernando Alonso
2012 Brazílie 6 Felipe Massa
2013 Španělsko 3 Fernando Alonso
2013 Brazílie 4 Felipe Massa
2014 Španělsko 14 Fernando Alonso
2014 Finsko 7 Kimi Räikkönen
2015 Finsko 7 Kimi Räikkönen
2015 Německo 5 Sebastian Vettel
2016 Finsko 7 Kimi Räikkönen
2016 Německo 5 Sebastian Vettel
2017 Finsko 7 Kimi Räikkönen
2017 Německo 5 Sebastian Vettel
2018 Finsko 7 Kimi Räikkönen
2018 Německo 5 Sebastian Vettel
2019 Finsko 7 Kimi Räikkönen
2019 Německo 5 Sebastian Vettel

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.